Do Elvenaru przybywa dziwaczne i porywające wydarzenie halloweenowe

Elvenar, niezwykle popularna gra o budowaniu miasta w świecie fantasy, daje graczom wybór pomiędzy wznoszeniem grodu magicznych elfów lub pomysłowych ludzi. Podczas tego wydarzenia pani Niuszka – kochająca przyrodę czarownica – szuka duchów zwierząt, które mają jej pomóc w rytuale. Las jest jednak niepokojąco pusty. Z pomocą nowo poznanego przyjaciela, Sir Naszyjnika, wiedźma postanawia zgłębić przyczynę tajemniczego zaginięcia widmowych zwierząt, których zazwyczaj nie brakuje w dziczy.

Wydarzenie pozwala śledzić straszliwą przygodę pani Niuszki w Zamglonym Lesie. Gracze muszą jej pomóc, wypełniając zadania, i zdobywając magiczne składniki, których wymagają jej narzędzia. Z pomocą zaprzyjaźnionych duchów, które spotka po drodze, czarownica zbliży się do potężnej istoty ukrywającej się w głębi lasu.

Za pomoc pani Niuszce i jej bezgłowemu przyjacielowi Sir Naszyjnikowi w dotarciu do serca puszczy i czającej się tam starożytnej mocy, są przyznawane nagrody. Po drodze gracze mogą między innymi otrzymać budynki takie jak klinika potworności, a także towary, przedmioty i manę.

Wydarzenie oferuje piękne grafiki i nutkę grozy. W to Halloween, las jest pełen magicznych obiektów, od dziwnych lalek po rozwarte trumny.

Zawierające liczne przyprawiające o dreszczyk zdarzenia, zaklęcia i nagrody halloweenowe wydarzenie to najnowsze z długiej linii intrygujących i pięknie przedstawionych wydarzeń rozgrywających się w świecie Elvenaru.

Gra Elvenar jest darmowa i dostępna na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS!

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Aitor Gomez

Communications Specialist, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt