Elvenar: Jesienne oznaki zodiaku zdarzenie wprowadza trzeci sezon

Elvenar: Jesienne oznaki zodiaku zdarzenie wprowadza trzeci sezon

Nadszedł czas, aby świętować jesień w grze strategicznej "Elvenar".   

 Powstały Zodiaki Jesieni, a centaur Glisal będzie towarzyszył graczom w dniach 7-27 września. Dzięki magii Kirita i Kraraka powstało nowe połączenie z boską sferą. W tym roku, mądry i potężny Niedźwiedź Księżycowy dołączy do swoich trzech braci Niedźwiedzia. Czy gracze będą w stanie zadowolić Bogów i wykorzystać wszystkie jego moce? Razem z Glisalem, centaurem, który co roku odwiedza graczy, aby towarzyszyć im w tym magicznym sezonie. Pomagając mu w wypełnianiu jego zadań, gracze podniosą swojego nowego niedźwiedzia na silną i potężną bestię.  

 Gracze mogą rozwiązywać misje Glisala, aby zdobyć Złote Klucze, których mogą użyć, aby uzyskać dostęp do Sfer zawierających nagrody Daily Exclusive oraz inne nagrody. Wygrać można m.in. zupełnie nowe budynki oraz kilka powracających budynków z poprzednich jesiennych wydarzeń. Odblokowując Sfery, gracze zdobędą również Gwiezdny pył, który rozświetla gwiazdy na nocnym niebie i wnosi przejrzystość do konstelacji, które prowadzą ich w kierunku Wielkich Nagród. Złote Klucze można również znaleźć w okolicy własnego miasta.  

 Wśród Wielkich Nagród tego wydarzenia, gracze znajdą artefakty Niedźwiedzia Księżycowego (Moon Bear Artifacts). Mogą one zostać wykorzystane do wyhodowania własnego Niedźwiedzia Księżycowego, który ten konkurs przeniesie do własnego miasta. Linia zadań składa się z sekcji historii oraz dodatkowych zadań epizodycznych. Rozpoczyna się natychmiast po zakończeniu opowieści. Oznacza to, że gracze będą mogli od razu ukończyć pierwszą serię zadań, podczas gdy późniejsze zadania mają codziennie nowe dodatki, dzięki którym gracze mogą kontynuować grę w jednym dodatkowym zadaniu w każdym nowym dniu wydarzenia. 

Elvenar jest dostępny dla urządzeń z systemem przeglądarka i iOS i Android i jest darmowy do gry. 

 
Informacje o Elvenar 
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS. 

Informacje o InnoGames 
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat. 

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany