Elvenar otwiera bramę do przeszłości

Elvenar otwiera bramę do przeszłości

Elvenar, niezwykle popularna gra o budowaniu miasta od InnoGames, daje graczom wybór pomiędzy tworzeniem imperium potężnych, parających się magią Elfów lub Ludzi. W najnowszym wydarzeniu gracze otrzymają możliwość rozegrania partii ulubionej gry planszowej starego krasnoludzkiego króla. Wydarzenie będzie trwać od 2 do 24 sierpnia tego roku.

Wydarzenie poprowadzi Thalita, krasnoludzka sprzedawczyni oferująca rzadką i interesującą grę planszową. W grze ukryte jest całe królestwo, a wypełniając zadania Thality, gracze mogą coraz bardziej zbliżać się do Krasnoludzkiej Cytadeli.

Dodano nową mechanikę scalania elementów, by wzbogacić i urozmaicić postępy w wydarzeniu. Żeby zrealizować zadania Thality, gracze muszą zbierać Krasnoludzkie Żetony, które następnie są zamieniane w pionki do gry. Pionki można łączyć, by stworzyć nowe – w tym takie, które są trudniejsze do znalezienia… Pionki można wymieniać u Krasnoludów na Klejnoty Triumfu oraz nagrody. Jednak to, jak pionki mają się pojawiać – albo czy je wymienić, czy scalić – będzie wymagać zarówno właściwej oceny, jak i szczęścia w wymianie.
 
Jedną z głównych nagród wydarzenia jest sama Krasnoludzka Cytadela! Po drodze gracze otrzymują nagrody w postaci pionków, które na koniec można połączyć, tworząc stały budynek w swoim mieście. Ten surowiec zapewni Punkty Wiedzy, jednostki, żywe towary dla doświadczonych graczy, jak i szybki bonus w postaci 5% wzrostu witalności.

Wśród codziennych nagród można zdobyć budynki tematyczne takie jak Księżycowa Fabryka z olbrzymią produkcją many, której źródłem jest kryształowy rdzeń, Solarne Tereny Treningowe zapewniające zarówno ludność, jak i Wojowników Orków strzegących przebiegu krasnoludzkich gier. Dodatkowo wśród ekscytujących nagród dnia można zdobyć Bramę Wojowników, dającą premię do kultury, którą odczują wszyscy podróżnicy wkraczający do Cytadeli.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie: https://innogam.es/GatewayIntoThePast

Gra Elvenar jest darmowa i dostępna na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gómez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gómez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany