Elvenar: Traderzy z Unur nadchodzą

Elvenar: Traderzy z Unur nadchodzą

Dziś nowy rozdział w fantasy city builder Elvenar zaczyna się od Traders of Unur. Po tym jak gracze pomogli krasnoludkom i wróżkom w rozwiązaniu ich odwiecznych różnic, nadszedł czas na wzmocnienie relacji między elfami a ludźmi.

Aby wesprzeć rozwój miast graczy, Konstruktorzy proszą o ulepszenie Tradera, aby importował Unurium. Ten cenny zasób jest sprowadzany bezpośrednio z Unur, gdzie Konstruktorzy produkują ten genialny materiał. Jednak inny statek latający potajemnie podążał za Konstrukcjami przez ocean podczas ich podróży z Unur. Na pokładzie: Piraci! Kapitan piratów szturmuje do Hali Głównej, bierze doradcę na zakładnika i żąda natychmiastowego zaprzestania niszczenia jego domu. Gracze zbudują port handlowy i dowiedzą się więcej o trzech frakcjach unurskich kupców, ich motywach, sposobie życia i cennych towarach.

Jeśli graczom uda się odblokować wszystkie technologie, które kupcy Unur wprowadzili do drzewa badawczego, otrzymają oni dostęp do dwóch nowych, specjalnych Starożytnych Cudów:

  • Smocza Arka nagradza graczy za każde zadanie z serii Storyline, które wykonują i przyznaje Łączenie Katalizatorów podczas otwierania Mistycznych Obiektów w Rzemiosle.
  • Oracle of Fortune nagradza graczy za każdym razem, gdy skończą przepis Crafting i wyprodukują kilka Royal Restoration każdego tygodnia.

Z pomocą Traderów z Unur i poprzez odblokowanie technologii w drzewie badawczym, budynki mogą nadal się rozwijać i zwiększać swoją produkcję. Rozdział zawiera nowe Budynki Kultury i nowe poziomy Hali Głównej, Rezydencji, Warsztatów, Klejnotów, Eliksiru i Magicznych Wytwórni Pyłu, Zbrojowni, Budynków Wojskowych oraz nowy zestaw Ulic.

Do tego wszystkiego, Rozdział 17 dodaje kilka nowych rozszerzeń miasta. Możesz otrzymać 2 nowe Ekspansje Premium, odkryć 2 nowe Ekspansje poprzez Badania i odblokować 1 nowe Ekspansje po ukończeniu co najmniej 525 Prowincji na Mapie Świata.

Elvenar jest dostępny dla urządzeń z systemem przeglądarka i iOS i Android i jest darmowy do gry.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

 Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany