Elvenar wprowadza nowe Jesienne Zodiaki!

Elvenar wprowadza nowe Jesienne Zodiaki!

Podróż w ramach wydarzenia Jesienne Zodiaki rozpoczyna się dzisiaj, 6 września i potrwa do 28 września. W tym czasie gracze będą mieć okazję poznać Xaveriusa, niziołka, którego wybrali Kirit, Kraka i Glisal, bóstwa żniw, a także centaura, który podczas koniunkcji sfer odwiedza miasto.

Ponownie gwiazdy sprzyjają i rozpoczyna się koniunkcja sfer. Gdy z niecierpliwością czekasz na przybycie kolejnego niebiańskiego niedźwiedziego gościa, ku twojemu zaskoczeniu w kierunku miasta zmierza dość nietypowe – zdecydowanie nie wyglądające na niebiańskie – stworzenie. Wyczerpany i wygłodzony kierując się gwiazdami, trafia do twojego miasta, gdzie liczy znaleźć pomoc w naprawie swego statku i pyszną strawę, która zapełni jego brzuch. Cóż, przybywa w sam raz na Święto Zbiorów! Czy pomożesz temu dziwnemu stworzeniu i ukoisz jego głód, tym samym poznając jego tajemnicze koleje losu?

Za wypełnianie linii zadań i wykonywanie zadań wydarzenia otrzymasz Złote Klucze, których można używać do otwierania Kul zawierających różne nagrody, w tym różne nagrody codzienne. Oczywiście Złote Klucze zdobędziesz też na obrzeżach miasta, osiągając ważne punkty zadań i za codzienne odwiedzanie swojego miasta.

Otwórz Kule, a otrzymasz trochę gwiezdnego pyłu, który przybliży cię do Wielkiej i Królewskiej Nagrody wydarzenia. Pierwszą Królewską Nagrodą jest baza dla Szczwanego Szopa i Pomysłowa Piekarnia.

Wydarzenie zawiera także system lig, jak i Przepustkę Królewskiej Nagrody.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie: https://innogam.es/AutumnZodiac2022

Gra Elvenar jest darmowa i dostępna na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany