Event Wildlife wprowadza do Forge of Empires nowe nagrody

Nastało lato, a wraz z nim szansa dla graczy Forge of Empires na wzięcie udziału w ekscytującej nowej przygodzie! Park dzikiej przyrody otwiera się ponownie dla ciekawskich podróżnych i jest pełen niespodzianek. Gracze mogą wędrować przez równiny oraz lasy, aby zobaczyć piękno zwierząt żyjących w ich naturalnym środowisku. Jeśli mają sokoli wzrok, mogą nawet odkryć wzór w pozostawionych śladach łap. A na tych, którzy zechcą podążać za śladami i odkryć wszystkie sekretne lokacje, czekają fantastyczne nagrody! Event Wildlife potrwa od 4 do 17 lipca.

Gracze będą mogli dołączyć do biolożki Diane w parku dzikiej przyrody i podjąć się 30 ekspresowych i 14 codziennych zadań. Ich ukończenie oraz zbieranie w mieście wydarzeń losowych jest nagradzane biletami wstępu i monetami Wildlife. Aby rozpocząć poziom gry w oknie eventu, gracze będą potrzebować biletów wstępu, które będą z czasem uzupełniane do maksymalnej liczby czterech. 

W każdej grze dostępnych jest tylko 25 ruchów, a celem jest zebranie jak największej liczby śladów łap i skrzyń. Aby zebrać ślady łap, gracze muszą sprowadzić je na dół planszy, rozbijając inne bloki. Gracze mogą rozbijać bloki, tylko jeśli obok nich znajdują się co najmniej dwa inne bloki tego samego koloru. Powinni też wypatrywać pięciu bloków tego samego koloru, ponieważ daje to skrzynię poziomu 1. Im więcej bloków tego samego koloru znajdzie się obok siebie, tym wyższy poziom skrzyni i szansa na zdobycie Nagrody Dnia. Gracze, którzy zbiorą 20 śladów łap, otrzymają Nagrodę Główną, która zawiera pakiety ulepszeń dla tegorocznego głównego budynku: przejścia dla zwierząt. Do rozwiązywania łamigłówek w grze gracze będą mieli do dyspozycji trzy specjalne przedmioty: młot – do usuwania pojedynczego bloku; wiatrak – do zmiany czterech przyległych bloków na ten sam kolor; oraz błyskawicę – do usuwania wszystkich bloków wybranego koloru z planszy. Więcej tych przedmiotów można kupić za monety Wildlife.

Tegoroczne wydarzenie wprowadza także tabelę ligową, w ramach której można rywalizować z innymi graczami! Im więcej kafelków jest niszczonych jednym kliknięciem, tym więcej zdobywa się punktów i tym wyżej mogą się przesunąć, co daje w efekcie dodatkowe nagrody na koniec eventu.

Nagrodą Główną tegorocznego eventu Wildlife jest całkiem nowy budynek – przejście dla zwierząt, dzięki któremu natura na powrót zawita do miast graczy. Budynek ma 9 poziomów i może zapewniać dodatkową ludność, zadowolenie, medale, monety, Punkty Rozwoju, a także wsparcie dla armii w postaci premii 22% do ataku. Dodatkowo gracze mogą także zdobyć nowy, specjalny budynek produkcyjny 2x3 – insektowy hotel, który daje zaopatrzenie, monety, medale, Punkty Rozwoju lub 13 losowych towarów. Jest to także do zdobycia za pośrednictwem przepustki eventu.

Więcej informacji na temat tego eventu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/Wildlife2022.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt