Czerwcowa impreza Elvenar: Czarodzieje wracają do domu

Tegoroczne czerwcowe wydarzenie w Elvenar - Powrót Czarodziejów - przynosi graczom nową fabułę do odkrycia, gdy będą próbowali sprowadzić nowo mianowanych Pielgrzymów do miasta. Wydarzenie trwa od 8 czerwca do 30 czerwca.

W tym roku, po roku intensywnych studiów, Zaphiel pomaga poprowadzić nowo mianowanych Pielgrzymów z powrotem do miasta. Ale po drodze czeka na nich wiele niebezpieczeństw, z którymi muszą sobie poradzić. Czarodzieje zbierają się w mieście, aby spróbować je kontrolować, ale Zaphiel musi poprowadzić młodych czarodziejów, zanim będą mogli pomóc w wysiłkach, aby uratować miasto.

Gracze powinni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc czarodziejom zebrać jak najwięcej Wiedzy Czarodziejów. Wiedzę można zdobyć poprzez codzienne logowanie się do gry, a także poprzez badanie losowych magicznych zjawisk na obrzeżach miasta. Gracze mogą również wypełniać specjalne zadania eventowe od Zaphiela, które pozwalają im osiągnąć kamienie milowe zadań eventowych, zawierające jeszcze więcej Wiedzy Czarodziejów.

Gdy gracze dotrą do różnych Latarni Mocy w drodze powrotnej do domu, znajdą w nich wiele skarbów. Za każdym razem, gdy jeden z czarodziejów pokona duży dystans, aby dotrzeć do Wieży Mądrości, gracze otrzymają jedną z wielu specjalnych nagród. Wydarzenie to wprowadza również nowy system ligowy. Im więcej graczy będzie grać i im dalej zajdą, tym więcej dodatkowych nagród otrzymają, w tym unikalny i ekskluzywny portret.

Linia questów składa się z części fabularnej oraz dodatkowych questów epizodycznych, które rozpoczynają się zaraz po ukończeniu fabuły. Pierwsza seria questów może zostać ukończona od razu, podczas gdy w późniejszych questach codziennie pojawiają się nowe dodatki. Wypełnianie questów epizodycznych daje graczom w niektórych miejscach Milestone Rewards.

Elvenar jest dostępny dla przeglądarki, urządzeń iOS i Android i można w niego grać za darmo.

 

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt