Feniks Zmierzchu powstaje – podczas ekscytującego wielkanocnego wydarzenia w Elvenarze

Feniks Zmierzchu powstaje – podczas ekscytującego wielkanocnego wydarzenia w Elvenarze

Na początku kwietnia w ramach wydarzenia Feniksa Zmierzchu w Elvenarze będzie można zdobyć nowego zwierzaka. Pojawi się w dramatycznych okolicznościach – wyskakując obsydianowego jaja, zakopanego głęboko w tunelach pod nowo odkrytą wioską Amunów. Powstanie Feniksa Zmierzchu będzie już szóstym corocznym wydarzeniem z Feniksem, przynosząc nowe projekty i jeszcze więcej magicznych dodatków do świata Elvenaru. Wydarzenie potrwa od 5 do 26 kwietnia.

Gigantyczny Feniks Zmierzchu przebija się z wykopalisk, niszcząc za sobą ziemię i wzbijając płomienie w kierunku najbliższego miasta. Być może wiąże się to z tajemniczym połączeniem ze śmiercią… ale gracze będą musieli ukończyć wydarzenie, by się dowiedzieć, czy to znak zagłady – czy zwiastun zmian. Za ukończenie zadań wydarzenia gracze otrzymają Niebiańską Esencję do otwierania skrzyń w oknie wydarzenia. W każdej otwartej skrzyni na graczy czekają nagrody oraz Pióra Feniksa, przybliżając ich do zdobycia kolejnej Nagrody Głównej wydarzenia.

Szóstego Feniksa przybywającego do Elvenaru można ulepszyć, wykorzystując artefakty Feniksa Zmierzchu – które można zdobyć wśród Nagród Głównych wydarzenia. Feniksa można karmić karmą dla zwierzaka z Akademii Magii lub wygrywając królewskie i główne nagrody w wydarzeniu. Nowy budynek Feniksa oferuje procentowe uleczanie jednostek po bitwach, zapewniając podobne efekty jak natychmiastowy wzrost witalności. Czas trwania leczenia jest jednak ograniczony, więc gracze wciąż będą potrzebować tych mocy oraz strategicznie wykorzystywać karmę dla zwierzaka podczas turniejów lub wyzwań iglicy.

Wydarzenie trwa do 26 kwietnia, zawierając – oprócz Feniksa Zmierzchu – ekscytujące nagrody. Ludibria Ventis stanowi wygasający budynek z efektem Antycznych Cudów, który zwiększa produkcję jednostek. Królewska nagroda wprowadza Księgę Wielkich Cudów umożliwiającą graczom wybór odłamka runy z każdego z dwóch Antycznych Cudów z poprzednich dwóch rozdziałów. W ramach Nagrody Głównej gracze również będą mogli wygrać odłamek runy, a właściciele nowszych budowli zebrać Uszkodzone Odłamki Run, Punkty Wiedzy i Punkty Wiedzy Antycznych Cudów. 

Więcej informacji o wydarzeniu Feniksa Zmierzchu znajdziesz w filmie: https://youtu.be/T8HVPz1JRaE

Elvenar to darmowa gra dostępna w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany