Forge Bowl 2022: Zacznij nowy rok z Forge of Empires

Forge Bowl 2022: Zacznij nowy rok z Forge of Empires

Zaczynamy nowy rok od dorocznego eventu Forge Bowl w popularnej na całym świecie grze strategicznej Forge of Empires. Słynny rozgrywający Cal Rogers powraca, aby poprowadzić drużynę InnoForgers do zwycięstwa. W tym roku Forge Bowl będzie trwać od 18 stycznia do 7 lutego.

Rozgrywający Cal Rogers poprowadzi graczy przez tegoroczną serię zadań, która obejmuje 35 ekspresowych i 21 dziennych zadań. Cel jest prosty: dotrzeć do pula punktowego i zaliczyć przyłożenie, aby wygrać wielce pożądaną nagrodę. Gdy drużyna będzie gotowa podbić boisko, do każdej gry potrzebne są piłki futbolowe. Można je zdobyć, wykonując zadania i ukańczając wydarzenia losowe w swoim mieście, a także poprzez codzienne logowanie. Za każdy jard, o który drużyna się przemieści, ranga gracza w lidze wzrasta. Wyższe rangi prowadzą do lepszych nagród. Na koniec eventu można zdobyć także dodatkowe nagrody specjalne uzależnione od zajętego miejsca. Podobnie jak w zeszłym roku, gracze mogą korzystać z jednego z pięciu dostępnych trenerów, którzy dają różne korzyści. Można wybrać trenera, który najlepiej pasuje do bieżącej strategii, lub zatrudnić ostatecznego trenera, który zapewnia wszystkie korzyści innych trenerów.

Więcej informacji na temat eventu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/oE1wGc

Pierwszy event nowego roku nie może obyć się bez nowych nagród. Forge Bowl 2022 przynosi nową nagrodę główną: wioskę Fiore. Ten budynek mieszkalny można zdobyć w ramach serii zadań i ulepszyć do 10. poziomu przy pomocy pakietów ulepszania wioski Fiore. W tym roku wprowadzono również nową przepustkę eventu. Jest to specjalna opcja premium, którą możesz kupić, aby zdobyć dodatkowe nagrody z każdą Wielką Nagrodą zdobytą w evencie. Przepustka eventu odblokowuje ścieżkę Nagrody Forge Bowl, co oznacza, że za każde 80 jardów, o które drużyna się przemieści, gracze otrzymają nie tylko Wielką Nagrodę, ale również Nagrodę Forge Bowl. Można też zdobyć przegapione w poprzednich eventach przedmioty, w tym kolosa, skarbiec olimpijski, posterunek wartownika, terakotową winnicę i nie tylko. Ponadto dostępne są dwa tematyczne awatary, dzięki którym gracze mogą dzielić się postępami ze znajomymi i sąsiadami

Forge of Empires jest grą „free to play” dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS


Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany