Forge of Empires: Forge Bowl dzwoni w nowym roku

Forge of Empires: Forge Bowl dzwoni w nowym roku

Słynny rozgrywający Cal Rogers powraca z zespołem InnoForgers, aby rywalizować w tegorocznej Forge Bowl w przebojowej grze strategicznej Forge of Empires. Forge Bowl rozpoczyna się 14 stycznia i trwa do 3 lutego 2021 roku.  

W Forge Bowl, celem jest zdobycie przyłożenia dla swojej drużyny. 35 questów można wykonać natychmiast, a kolejne 20 odblokowuje się codziennie. Celem jest dotarcie do strefy końcowej i zdobycie przyłożenia, co daje graczom możliwość wygrania pożądanej nagrody za przyłożenie. Dostępnych jest również pięciu różnych trenerów, którzy oferują różne korzyści. Gracze powinni używać ich bardzo mądrze. Każdy ruch na polu wymaga kulek, które gracze mogą zarobić poprzez questy. Dodatkowo, można je zbierać poprzez codzienne logowanie, jak również podczas rozwiązywania zdarzeń. Dla każdego zawodnika stoczniowego awansują, ich pozycja w lidze wzrasta. Wyższa ranga obiecuje lepsze nagrody. Na koniec imprezy otrzymają oni dodatkowe nagrody specjalne w zależności od swojej rangi. 

Forge Bowl 2021 przynosi również nowe, ekscytujące budynki. Główną nagrodą jest winnica Terracotta. Budynek na poziomie 1 można uzyskać z linii zadań i można go rozbudować do poziomu 8. Aby to zrobić, gracze będą potrzebowali zestawów ulepszeń do Terracotta Vineyard. Mogą je otrzymać z samej linii zadań, jak również z nagród za przyłożenie. Budynek poziomu 1 generuje szczęście, populację i monety. Na poziomie 2, generuje również medale. Poziom 3 dodaje towary. Na poziomie 4, w budynku znajdują się również punkty Forge. Wraz z unowocześnieniami, moc jeszcze bardziej wzrasta.  

Dodatkowo, gracze mają szansę na zdobienie czterech nowych dekoracji 5x2, z których każda występuje w dwóch różnych wariantach, a także trzech nowych portretów. 

Forge of Empires to darmowa gra dostępna przez przeglądarkę, a także na urządzenia z systemami Android oraz iOS


Informacje o Forge of Empires 
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry. 

Informacje o InnoGames 
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany