Forge of Empires: Konferansjer zaprasza na przeraźliwe wydarzenie halloweenowe

Forge of Empires: Konferansjer zaprasza na przeraźliwe wydarzenie halloweenowe

W tym roku z okazji Halloween gracze Forge of Empires mogą zwiedzić mroczny i przerażający namiot w wesołym miasteczku. Aby go odkryć, trzeba wymienić bilety do wesołego miasteczka na specjalne narzędzia pozwalające oczyścić mgłę skrywającą drogę i rzadkie skarby. Od 15 października do 4 listopada konferansjer będzie oprowadzał graczy po atrakcjach i zapraszał na wycieczkę po spowitym mgłą wesołym miasteczku. Halloweenowa seria zadań zawiera 30 zadań bez ograniczeń czasowych i 21 dodatkowych – po jednym każdego dnia.

Gracze będę musieli przedrzeć się przez wesołe miasteczko, oczyszczając mgłę przy pomocy trzech różnych narzędzi: świeczki, latarki i latarni. Można je zdobyć poprzez wykonywanie zadań w ramach wydarzenia. W namiocie gracze znajdą ukryte dynie, które zawierają nagrody o różnej wartości. Można w nich znaleźć nawet Nagrodę Dnia. Aby wygrać wartościową Wielką Nagrodę, gracze muszą zebrać 20 pożądanych żarówek. Bilety można zdobyć także w zwykłych wydarzeniach losowych w mieście i na jego obrzeżach. Tegoroczną Wielką Nagrodą jest dom strachów. Te budynki z możliwością ulepszenia wprowadzają również specjalnych, przeraźliwych mieszkańców uzależnionych od wybranego przez gracza ulepszenia.

W namiocie wesołego miasteczka gracze znajdą także straszne zabawki prowadzące do dodatkowych krótkich serii zadań. Na koniec każdej z nich gracz otrzyma wyjątkową nagrodę. Stan bieżących serii zadań i postępy w nich można sprawdzić w Kolekcji zabawek. Gracze mogą pochwalić się postępami przed znajomymi i sąsiadami, zdobywając jeden z dwóch nowych tematycznych portretów. Są one przyznawane w głównej serii zadań. Klaun, trzeci wyjątkowy portret, można zdobyć w ramach nagrody za kolekcję przyznawanej po znalezieniu wszystkich zabawek w wesołym miasteczku i ukończeniu serii zadań.

Forge of Empires to darmowa gra dostępna przez przeglądarkę, a także na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany