Forge of Empires: Planeta Wenus może być teraz zaludniona

Forge of Empires: Planeta Wenus może być teraz zaludniona

Cieszący się powodzeniem i uznaniem hit strategiczny Forge of Empires otrzymał obszerną aktualizację "Space Age Venus". W nowej erze gracze mogą teraz założyć nową kolonię na Wenus.

Zwiastun premierowy "Space Age Venus" jest dostępny tutaj: https://youtu.be/PDb11nJAtT8

Aktualizacja przynosi 50 nowych questów głównych i 45 questów pobocznych. Oprócz tego pojawiają się nowe awatary, technologie, rozszerzenia oraz budynki mieszkalne i wojskowe. Po przybyciu na pochmurne widoki Wenus, gracze zostaną skonfrontowani z nieznanym widokiem, który nigdy wcześniej nie był widziany w Forge of Empires. Mimo, że budujesz miasto w chmurach, nadal konieczne będzie budowanie dróg - "Horizon Path". Dopiero wtedy będzie można stawiać nowe, unoszące się w powietrzu budynki.

Jednym z najważniejszych zasobów w kolonii jest Podtrzymywanie życia. Zapewnia ono bonus do produkcji dóbr. Aby zwiększyć sukces i wydajność kolonii, należy wybudować budynki podtrzymujące życie, takie jak "Stacja benzynowa", "Platforma ładunkowa", "Statek serwisowy" i "Zbiornik gazu". Ponadto na graczy czeka również nowa legendarna budowla - "Latająca wyspa". Cud techniki zbudowany przy pomocy wszystkich placówek kosmicznych, aby uczcić ich niepodległość.

"Wraz z Space Age Venus, po raz kolejny oferujemy wszystkim graczom Forge of Empires obszerną aktualizację i nowe środowisko gry. Regularne rozszerzenia są dla nas niezwykle ważne, aby uczynić grę ciągle interesującą i tym samym zagwarantować ciągłą radość z gry. Jako zespół jesteśmy niezmiernie dumni, że Forge of Empires wciąż ma tak dużą i entuzjastyczną społeczność dziewięć lat po premierze" - mówi Stefan Walter, Product Head of Forge of Empires w InnoGames.

Forge of Empires jest dostępna za darmo w przeglądarce na PC oraz mobilnie na iOS i Androida.


Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.


Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany