Forge of Empires rozpoczyna sezon jesienny od konkursu piekarniczego

Forge of Empires rozpoczyna sezon jesienny od konkursu piekarniczego

Czas grzać piekarniki – wielki jesienny konkurs piekarniczy Forge of Empires powraca. Popularny konkurs będzie trwał od 10 do 30 września. Celem jest zebranie wszystkich potrzebnych składników i upieczenie jak najwięcej pyszności. Gracze mogą wygrać niesamowite nagrody i nowy budynek mieszkalny: stodołę zbiorów.

Do pieczenia wymagane są składniki. Można je znaleźć, wykonując zadania wydarzenia jesiennego. Gracze otrzymają 54 zadania bez ograniczeń czasowych i jedno zadanie na każdy dzień wydarzenia – łącznie 75 zadań. Równocześnie będą aktywne dwie serie zadań bez ograniczeń czasowych, jedna zawierająca 29 zadań, a druga – 25. Składniki można także otrzymać za wykonywanie codziennych wyzwań i gromadzenie wydarzeń losowych w mieście. Gracze mogą również otrzymać darmowe składniki w ramach specjalnych zadań dziennych.

Każdy udany wypiek zapewnia nagrodę i szansę wygrania Nagrody Dnia. Za wszystkie udane wypieki gracze otrzymują także gwiazdki na poczet Wielkiej Nagrody. Cukiernicy, którzy zapełnią cały stół pysznościami, zdobędą Wielką Nagrodę. Ponadto z każdą zdobytą gwiazdką gracze awansują w „tabeli ligowej”. Ci, którzy osiągną największe postępy, mogą liczyć na dodatkowe nagrody specjalne. Podobnie jak we wszystkich konkursach do wygrania jest Wielka Nagroda. W tym roku gracze mają szansę zgarnąć nowy budynek mieszkalny: stodołę zbiorów.

Forge of Empires to darmowa gra dostępna w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager
Kailyn Schmidt PR Manager
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany