Forge of Empires wprowadza całkiem nowy event drużynowy

Forge of Empires wprowadza całkiem nowy event drużynowy

Forge of Empires, nagradzana gra strategiczna typu city-builder od InnoGames, umożliwia graczom budowanie miast, które rozwijają się od epoki kamienia po czasy współczesne. W evencie drużynowym bohater podróżuje przez średniowieczny świat, spotykając znajomych i odwiedzając miasta, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody. Event potrwa od 28 lipca do 18 sierpnia bieżącego roku. 

Gracze Forge of Empires mogą za pomocą swojego bohatera – grywalnej figurki, która jeździ konno przez malownicze tereny – spotykać inne postacie i zdobywać wspaniałe nagrody. Gracze będą zbierać podróżnicze racje żywnościowe, pomagając swojemu bohaterowi radzić sobie z wydarzeniami losowymi i wykonywać zadania. Racje te zapewnią bohaterowi i jego koniowi energię potrzebną do czynienia postępów. Gdy bohater będzie podróżował od miasta do miasta, gracze będą zachęcani do zatrzymywania się po drodze i spotykania ze znajomymi. Każdy etap podróży da graczom możliwość odwiedzenia trzech figurek. Każda postać będzie strzegła tajemniczej skrzyni, która pomoże graczom czynić postępy w kierunku zdobycia Wielkiej Nagrody.

W ramach wydarzenia będzie do wyboru pięciu bohaterów, co zapewni dodatkowy element strategiczny. Z uwagi na różne poziomy kosztów oraz zróżnicowanie umiejętności i nagród wybór odpowiedniego bohatera będzie mieć kluczowe znaczenie dla postępów w evencie.

Specjalną Wielką Nagrodą jest w tym roku tawerna bohaterów, którą można ulepszyć do poziomu 10. W pełniulepszona tawerna daje monety, ludność, zadowolenie, Punkty Rozwoju, jak również premie do ataku i obrony dla atakujących armii graczy. Można także zdobyć dodatkowe budynki, takie jak pawilon rycerzy, który daje graczom dodatkowe towary i dwie losowe jednostki z epoki budynku.

Dzięki wielu interesującym postaciom do poznania i szeregowi nagród event drużynowy jest najnowszym z długiej linii pięknie zaprojektowanych wydarzeń odbywających się w Forge of Empires. Do zdobycia jest także przepustka eventu, która odblokowuje całkiem nową ścieżkę nagród!

Więcej informacji na temat tego całkiem nowego eventu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/FellowshipEvent2022.

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany