Gońcie za piłką w sezonie piłkarskim Forge of Empires

Sezon piłkarski rozpoczął się, a trener Miller potrzebuje wszystkich na boisku. Ruszyło doroczne wydarzenie – boisko treningowe czeka. Czas, aby gracze Forge of Empires wybrali skład drużyny piłkarskiej.

Dzięki wydarzeniu piłkarskiemu Forge of Empires zyskuje nową warstwę strategii i rywalizacji. Gracze wybierają skład drużyny i zbierają napoje energetyczne, aby prowadzić piłkę po boisku, podając ją od zawodnika do zawodnika. Każde podanie może zadecydować o zwycięstwie – krótkie podanie zużywa mniej napojów energetycznych, ale długie podania pozwolą szybciej dotrzeć do bramki, więc w każdym ruchu trzeba brać pod uwagę prędkość i energię! Piłka nożna to wycieńczająca gra, dlatego drużyny potrzebują napojów energetycznych, aby kontynuować zmagania piłkarskie. Napoje te można zdobyć poprzez spełnianie próśb trenera Millera.

Zebrane podczas wydarzenia karty zawodników dają graczowi więcej opcji przy wyborze składu drużyny, który odgrywa kluczową rolę. Każda nowa karta zawodnika odblokowuje nowego zawodnika lub zwiększa poziom osoby będącej już w drużynie. W miarę rozwoju umiejętności piłkarskich rosną nagrody, które można odblokować poprzez udział w wydarzeniu. Podczas treningu podania odblokowują losową nagrodę dla wybranego zawodnika, a także dają szansę na wygranie bieżącej Nagrody Dnia. Ci, którzy zdołają przejść przez boisko i strzelić bramkę, otrzymają Wielką Nagrodę.

Gracze Forge of Empires mogą również dołączyć do tegorocznego turnieju piłkarskiego. Do udziału wystarczą trzy bilety, które można zdobyć poprzez wykonywanie zadań trenera Millera lub cierpliwe czekanie – co osiem godzin zostanie wygenerowany jeden bilet. Przed rozpoczęciem meczu można wybrać jego poziom trudności (niski, średni lub wysoki), a kapitanowie mogą wybrać skład dopasowany do przeciwnika Gwiazdy piłkarskie mają preferowane pozycje, więc umieszczenie piłkarzy na odpowiednich pozycjach może zadecydować o wyniku meczu. 

Wielką Nagrodą w wydarzeniu jest gospodarstwo z wiatrakami, łańcuch budynków złożony z wiatraka Gentiana i czterech gospodarstw z wiatrakami. W miarę ich rozwijania te pięć budowli zapewnia premie do obrony, ataku i monet, a także możliwość wygrania różnych ilości towarów. Na graczy czekają także ulepszenia za cztery osiągnięcia w mistrzostwach w piłce nożnej oraz siedem nowych związanych z wydarzeniem portretów do wygrania. 

Więcej informacji na temat wydarzenia piłkarskiego 2022 można znaleźć w tym filmiku: https://youtu.be/FpT-nYZc-5w.

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

O firmie InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2003 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt