Grzejcie piekarniki: nadchodzi event jesienny Forge of Empires

Gotowi. Do startu. Piec! Jesienny konkurs piekarniczy powraca dziś do popularnej na całej świecie gry strategicznej Forge of Empires i będzie trwał do 13 października. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji wydarzenia, gracze uczestniczą w konkursie piekarniczym. Głównym celem jest zebranie wszystkich potrzebnych składników i upieczenie jak najwięcej pyszności. W wydarzeniu można zgarnąć wiele nagród – zarówno te obecne w poprzednich latach, jak i niesamowite nowe nagrody.

Czego potrzeba do pieczenia? Składników! Możecie je zdobyć, wykonując zadania eventu jesiennego i codzienne wyzwania oraz zbierając wydarzenia losowe w mieście. Na graczy czeka łącznie 75 zadań: 54 ekspresowych zadań dostępnych natychmiast i jedno zadanie na każdy dzień eventu. W grze będą dostępne równolegle dwie serie ekspresowych zadań: jedna z 29 zadaniami, a druga z 25 zadaniami.

Po zebraniu składników czas upiec wspaniałe ciasto. Gracze mogą wybierać spośród dostępnych przepisów, wykorzystując połączenie pięciu dostępnych składników. Każdy zrealizowany przepis daje nagrodę i szanse na wygranie Nagrody Dnia! Gracze otrzymają również za każdy udany wypiek od 1 do 3 gwiazdek, zależnie od złożoności przepisu, a każda zdobyta gwiazdka przybliża ich do Wielkiej Nagrody. Kucharze, którzy zapełnią stół pysznościami, otrzymają Wielką Nagrodę. Za każdym razem, gdy gracze zdobędą gwiazdki, awansują również w „tabeli ligowej”. Ci, którzy poczynią największe postępy, otrzymają dodatkowe nagrody specjalne!

W tym roku gracze mają szansę zgarnąć nowe złote uprawy. To jesienne pole uprawne można ulepszyć do 9. poziomu, dzięki czemu rolnicy na pewno nie będą narzekać na nudę. Złote uprawy zapewniają na podstawowym poziomie zadowolenie, populację i monety. Na wyższych poziomach dają również monety, więcej zaopatrzenia, Punkty Rozwoju, towary i fragment do zestawów ulepszenia, a także dodatkowe towary gildii.

Co więcej, w tegorocznym evencie do gry zawitają piękne nowe portrety. Dwa z nich można zdobyć, wykonując serię zadań, a jeden jest przyznawany wyłącznie w nagrodę za zdobycie złota w lidze.

Event jesienny Forge of Empires jest dostępny w przeglądarce, a także w aplikacjach mobilnych dla urządzeń Android i iOS.

 

Informacje o Forge of Empires 

Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry. 

Informacje o InnoGames 

InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat. 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt