Igrzyska Elvaryjskie: Widowisko sportów wodnych w Elvenar

Igrzyska Elvaryjskie: Widowisko sportów wodnych w Elvenar

W budującym miasto fantasy Elvenar rozpoczynają się Igrzyska Elvariańskie. W zawodach koniki morskie ścigają się, aby rywalizować i wygrać. Krasnolud Rufus poprowadzi graczy przez zawody i udzieli pomocnych wskazówek. Igrzyska Elvariańskie odbędą się w dniach od 21 lipca do 12 sierpnia.

Wykonując questy Rufusa, gracze otrzymają Pokarm dla Koników Morskich. Dzięki niemu morskie stworzenia stają się jeszcze silniejsze i mogą jeszcze szybciej przepływać przez podwodne obręcze. Jedzenie Konika Morskiego jest również dostępne za osiągnięcie kamieni milowych misji, codzienne logowanie, a czasami można je znaleźć i zebrać w swoim mieście.

Gdy koniki morskie przepłyną przez obręcze, znajdą wiele skarbów. Za każdym razem, gdy jedno ze zwierząt osiągnie linię mety, nagrodzi graczy jedną z wielu specjalnych nagród głównych. Dzięki postępom w wydarzeniu, możliwe będzie ulepszenie specjalnego budynku ewolucji Triumph of the Tides. Triumph of the Tides daje bonusy do populacji i kultury oraz jest pierwszym budynkiem ewolucji w grze, w którym dodatkową produkcję można ręcznie przełączyć.

Oprócz wyścigu koników morskich, istnieje szereg epizodycznych questów. Oznacza to, że pierwsza część questów może zostać ukończona natychmiast, podczas gdy druga część codziennie odblokowuje nowe questy. Za ukończone questy gracze otrzymują cenne nagrody w postaci kamieni milowych.

Gra Elvenar jest dostępna w przeglądarce oraz na urządzenia z systemami iOS i Android i jest darmowa.

 

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany