InnoGames wita zimę z wydarzeniami sezonowymi w Forge of Empires i Elvenar

InnoGames świętuje nadejście zimy świątecznymi eventami w Forge of Empires i Elvenar. Zimowy event w Forge of Empires rozpocznie się dzisiaj i potrwa do 2 stycznia. Elvenar rozpocznie swoją „Zimową Magię” 6 grudnia i potrwa ona do 5 stycznia. Gracze w obydwu grach mogą spodziewać się sezonowego świętowania i mnóstwa nagród.

W Forge of Empires dająca zadania Izabela powraca, by poprowadzić graczy przez zaśnieżone Mistletown, pełne reniferów, nagród i tajemniczych prezentów. Tak jak w ubiegłych latach, gracze mogą zbierać gwiazdki poprzez kończenie serii zadań, a także dzięki codziennym nagrodom specjalnym i wydarzeniom losowym w mieście. Gracze mogą później przemieszać tajemnicze prezenty i użyć gwiazdek, by je otworzyć. Prezenty zawierają różne ekscytujące nagrody. Za każdy odpakowany prezent gracze otrzymują również pudełko zapałek. Zapałki pozwalają graczom zapalić świeczki w maksymalnie trzech domach. Po oświetleniu wszystkich domów rozświetli się również choinka, co pozwoli graczom zdobyć specjalną nagrodę: zimowy kanał. Po osiągnięciu dziesiątego poziomu ten budynek zaoferuje dwie drogi rozwoju: świąteczny kanał i wesoły kanał.

Zimowy event zapewnia sporo rzeczy za odkrywanie nagród dnia i odnajdywanie zagubionych reniferów, a także za ukończenie serii zadań i odblokowanie drzwi na kalendarzu zimowym. Rzeczy te to między innymi specjalne awatary i nowa dekoracja dla budynku zimowego pociągu: salonka.

Wszystkie informacje na temat zimowego eventu znajdziesz w tym filmiku: https://innogam.es/rzkSIi

Ekipa twórców Forge of Empires zorganizuje ponadto sesję pytań i odpowiedzi na żywo na Facebooku oraz YouTube’ie 7 grudnia o 17:30. Podczas tej sesji ekipa będzie omawiała szczegóły eventu i odpowie na pytania graczy.

Po dłuższych poszukiwaniach Boblin uznaje Elvenar za idealne miejsce na stworzenie wymarzonego centrum dystrybucyjnego. W tym samym czasie Inuma szkoli Uli na sowę pocztową. Zdając sobie sprawy z możliwości, para decyduje się połączyć siły i stworzyć największą sieć dystrybucyjną, która przetrwa każdą burzę śnieżną i sprawi, że przesyłki trafią do jeszcze większej liczby wiosek. W ramach tegorocznego wydarzenia „Zimowa Magia” gracze będą pomagać Boblinowi i Inumie w dostarczaniu radości mieszkańcom Elvenaru – i wspierać Uli w zostaniu najlepszą sową pocztową. Za ukończenie zadań, codzienne logowania i wydarzenia w pobliżu miasta będzie można zebrać Klucze Pocztowe. Gracze mogą ich używać do otwierania skrzynek pocztowych, by odkryć ukryte nagrody – w tym zmieniające się nagrody dnia w zimowej odsłonie. Za każdą otwartą skrzynkę Uli dostarczy Zimowe Prezenty do kolejnego domu i przybliży się do odblokowania Nagrody Głównej. Wśród nagród głównych znajdują się specjalne artefakty rozwoju, dzięki którym Szybka Obsługa Boblina stanie się największą firmą przesyłkową.

Rozgrywanie serii zadań zapewni Klucze Pocztowe, a jej ukończenie odblokuje również wartościowe nagrody za kamienie milowe. Gracze będą mogli również zdobyć narzędzia, które pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać Klucze Pocztowe, gwarantując sobie jeszcze więcej radości.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie: https://innogam.es/wx7T3n

Dodatkowo członkowie zespołu Elvenar przeprowadzą sesję na żywo o wydarzeniu „Zimowa Magia”. Sesja odbędzie się 2 grudnia o 17:30 na Facebooku i YouTubie.

Forge of Empires i Elvenar są dostępne do darmowej gry w przeglądarkach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.


Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Kailyn Schmidt

PR Manager, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt