InnoGames: Wydarzenia w grze zwiastują nadejście wiosny

Nadszedł ten czas w roku, kiedy lód topnieje, a dni stają się dłuższe. Wszyscy cieszą się na nadejście wiosny. InnoGames, wiodący niemiecki deweloper i wydawca gier online i mobilnych, wita ją serią wydarzeń w grach z całego swojego portfolio.

W hitowej grze strategicznej Forge of Empires ogłoszony został Festiwal Kwitnącej Wiśni. Patronka Hanako wita wszystkich graczy ponad 40 natychmiastowymi (tzw. Rush Questami) i ponad 20 codziennymi (Daily Questami) zadaniami na zdobycie Wiosennych Lampionów. Poza wypełnianiem questów, gracze otrzymują Wiosenne Lampiony raz dziennie za zalogowanie się lub poprzez Drzewa Wiśni, które rosną od czasu do czasu wokół ich miasta.

Po zdobyciu wystarczającej liczby wiosennych lampionów, Origami Frog może zostać przeniesiona na drugą stronę stawu. Na każdym listku znajduje się inne zwierzątko origami i inna nagroda. Możliwe nagrody można zobaczyć z wyprzedzeniem. Dodatkowo, każdy liliput oferuje szansę na wygranie nagrody dziennej, która jest zastępowana inną co 24 godziny.

Dodatkowo, pasek postępu pokazuje, które miejsce zajmują gracze w rankingu ligowym. Im wyższa pozycja w rankingu, tym większa szansa na zdobycie dodatkowej nagrody specjalnej w tym wydarzeniu. W tym roku główną nagrodą czekającą na graczy jest Młyn Suishun. 

Festiwal Kwitnącej Wiśni w Forge of Empires jest obchodzony od 25 marca do 14 kwietnia.

W tym roku w Elvenar spotykają się czczący feniksa Kult Białego Płomienia i nomadowie. Razem znajdują jajo popielatego feniksa, który przynosi im mądrość. Gracze muszą teraz pomóc w wyhodowaniu Popielatego Feniksa na dużego i potężnego ptaka.

Skrzynie mogą być otwierane za pomocą znalezionej Esencji Nieba. Zawierają one nie tylko nagrodę i szansę na zdobycie ekskluzywnych nagród dziennych, ale także Pióra Feniksa, które przybliżają Cię do kolejnych nagród głównych. Wśród tych głównych nagród znajdują się wspaniałe nagrody i Artefakty Feniksa. Te mogą być użyte do ewolucji specjalnego zwierzaka tego wydarzenia, Popielatego Feniksa. Powstanie Kultu Feniksa w Elvenar trwa od 23 marca do 14 kwietnia.

W grze Grepolis miasta graczy odwiedza specjalny gość: Mityczna Kura z podziemi. Jest wymagająca, głodna, a na dodatek jest najbardziej wybredną kurą, jaką można sobie wyobrazić. Karmiąc ją, otrzymasz nagrodę za swoje własne imperium.

Pasza dla kury może być uzyskana poprzez codzienne działania związane z rządzeniem: Ulepszaj budynki, badaj i rekrutuj nowe oddziały, atakuj wrogów i rzucaj zaklęcia. Jednak znalezienie odpowiednich receptur dla kury staje się wyzwaniem: ponad 120 receptur można wykonać z ośmiu składników, aby uzyskać cenne nagrody. Przepisów nie można przekazywać dalej. Wszyscy gracze otrzymują własną kolekcję unikalnych kombinacji, którymi mogą karmić kurę.

Lista rankingowa pokazuje, jak dobrze radzisz sobie w porównaniu do społeczności. Wysiłek się opłaca, ponieważ każdy codzienny zwycięzca otrzymuje specjalną nagrodę. Dodatkowo, dziesięciu najlepszych graczy otrzymuje na koniec specjalne wyróżnienie, a zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzymuje specjalny tytuł: Master Egg Collector. Mityczna Kura zachwyca Grepolis między 23 marca a 12 kwietnia.

Wiosna zawitała również do The West. Gracze mogą walczyć z dobrze znanymi rewolwerowcami Big Fredem, Van Cliffem, Brinsonem i Westwoodem. Wszyscy oni powracają, aby wziąć udział w kolejnym Wielkanocnym Showdown. Jako nagrody dostępne są cztery nowe zestawy. Trzy z nich jako nagrody za wygrane pojedynki i jeden za pokonanie bandytów określoną liczbę razy bez porażki. Na koniec wydarzenia, gracz z najdłuższą passą zwycięstw nad bandytami otrzyma specjalny zestaw broni. Wydarzenie Showdown w The West odbędzie się w dniach od 31 marca do 23 kwietnia.

Forge of Empires, Elevenar, Grepolis i The West są darmowe do gry. The West w przeglądarce na PC, Forge of Empires, Elevenar, Grepolis są dodatkowo dostępne mobilnie dla iOS i Android. 

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o Grepolis
W grudniu 2009 r. Grepolis zostało wdrożone na rynek, jako trzecia gra firmy InnoGames. W Grepolis gracze przenoszą się do świata starożytnej Grecji. Zaczynając od małych polis, które z czasem stają się metropoliami, nawiązują potężne sojusze z innymi graczami i czerpią moce greckich bogów. W ciągu zaledwie kilku tygodni gra została nominowana do niemieckiej nagrody programistów, przełamała barierę miliona aktywnych graczy i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier strategicznych w Internecie. W 2012 roku Grepolis zdobyło nagrodę „Najlepszej, klasycznej gry przeglądarkowej MMO”.

Informacje o The West
The West (www.the-west.net) jest grą fabularną dla przeglądarki, która odbywa się na Dzikim Zachodzie. Na Zachodzie gracze podążają śladami słynnych zachodnich bohaterów Billy'ego The Kida lub Winnetou i wypełniają ekscytujące zadania. Rzucają graczom wyzwania w pojedynkach, budują swoje własne miasta i biorą udział w strategicznych bitwach.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt