Jest Boże Narodzenie: Zimowe wydarzenia w InnoGames

Jest Boże Narodzenie: Zimowe wydarzenia w InnoGames

Gra staje się odświętna w portfolio InnoGames, wiodącego niemieckiego producenta i wydawcy gier mobilnych i online. Rozpoczęły się śnieżne zimowe wydarzenia w Forge of Empires i Elvenar. Następnie od 7 grudnia do Grepolis przyjedzie również zima.

W tym roku darczyńca misji, Izabela w Forge of Empires, poprowadzi przez zaśnieżone miasto Mistletown. Na graczy czekają renifery, Mystery Presents, nowa nagroda główna i kalendarz zimowy pełen niespodzianek. Po raz kolejny będą mieli okazję rozpakować niesamowite prezenty z ciekawymi nagrodami. Gracze muszą przemieszać stos Tajemniczych Prezentów i potrzebują dziesięciu Gwiazd, aby otworzyć jedną z nich. Gwiazdy te można zbierać wypełniając misje i specjalne codzienne zadania i wydarzenia w całym mieście. Dodatkowo, gracze otrzymają Pałeczkę Meczową za każdym razem, gdy otworzą Tajemniczy Prezent (Mystery Presentents). Będą ich potrzebować, aby dostać się do Nagrody Głównej. Kij zapałczany może być użyty do zapalenia świec w maksymalnie trzech domach w mieście. Za każdym razem, gdy wszystkie 20 domów jest zapalonych, Zimowe Drzewo zapala się i wygrywa się Specjalną Nagrodę Główną. Gracze mogą brać udział w zimowej imprezie w Forge of Empires do 3 stycznia 2021 roku. 

Zima przychodzi również na Elvenar, ale ciężka śnieżyca pokrywa wszystko w bieli. Podczas gdy mieszkańcy z początku cieszą się, że mogą bawić się na dworze w śniegu, ciężka śnieżyca nie daje spokoju i przybiera niebezpieczne rozmiary. W końcu ogłaszany jest stan wyjątkowy w całym mieście, z pilnymi zaleceniami, aby pozostać w środku i szukać schronienia. Gracze muszą teraz pomóc dostarczyć sowę Ollę, aby przyniosła radość i prezenty mieszkańcom Elvenaru. Jednocześnie urzędnik pocztowy Janni potrzebuje pomocy w wielu poszukiwaniach w tej wyjątkowej sytuacji. Dają one graczom klucze pocztowe, które muszą znaleźć w całym swoim mieście. Mogą one służyć do otwierania skrzynek pocztowych, które zawierają różne ceny, w tym zmieniające się ceny dzienne. Za każdą otwartą Skrzynkę Pocztową, sowa dostawcza Olla weźmie zimowy prezent i przeleci nim do następnego domu, przybliżając gracza o krok do odblokowania nagrody głównej. Po ukończeniu pięciu questów eventowych, gracze będą mogli odebrać pierwszą nagrodę Milestone: Strzeżoną Zimową Sowę, budynek dla zwierząt, który może być rozwijany w dziesięciu etapach. Gracze, którzy wypełnią wszystkie zadania Zimowej Magii, będą mogli również otrzymać zupełnie nowy, wygasający budynek: Bogini Życzeń. Impreza Zimowej Magii w Elvenar potrwa do 4 stycznia 2021 roku. 

Tyche's Wheel of Fortune przyjeżdża do Grepolis o tej uroczystej porze roku. Tyche's Wheel of Fortune to zupełnie nowe wydarzenie, na którym gracze mogą wygrać fantastyczne nagrody. Tyche sprowadza ze sobą również największych ilustratorów z całej Grecji, którzy stworzą wspaniałe dzieło sztuki, aby wzbogacić uroczystości w mieście graczy. Koło Fortuny ma wiele specjalnych mocy, które trzeba odkryć, a najbardziej cenną jest pożądana codzienna nagroda specjalna. Z każdym zakrętem koła, malarze są inspirowani i wypełniają kolejny fragment płótna na nagrodę główną. Pasek pod płótnem pokazuje aktualne postępy, a po zakończeniu malowania, gracze otrzymują Nagrodę Główną. Koło Fortuny Tyche's jest dostępne do 30 grudnia 2020 roku.  

W Forge of Empires, Elvenar i Grepolis można grać za darmo na komputerze w przeglądarce, a także na telefonie komórkowym poprzez iOS i Google Play.

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o Grepolis
W grudniu 2009 r. Grepolis zostało wdrożone na rynek, jako trzecia gra firmy InnoGames. W Grepolis gracze przenoszą się do świata starożytnej Grecji. Zaczynając od małych polis, które z czasem stają się metropoliami, nawiązują potężne sojusze z innymi graczami i czerpią moce greckich bogów. W ciągu zaledwie kilku tygodni gra została nominowana do niemieckiej nagrody programistów, przełamała barierę miliona aktywnych graczy i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier strategicznych w Internecie. W 2012 roku Grepolis zdobyło nagrodę „Najlepszej, klasycznej gry przeglądarkowej MMO”.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany