Karnawał miłości: Lutowe wydarzenia w Elvenar i The West

Karnawał miłości: Lutowe wydarzenia w Elvenar i The West

Gdy zima w Elvenar zbliża się ku końcowi, spotykają się kultyści wiosny i szamani zimy. Te dwie grupy pracują razem raz do roku, aby zapewnić bezpieczne przejście pór roku. Dbają również o to, aby stworzenia i żywe istoty były otoczone opieką w czasie zmian. Tym razem jednak yeti okazują się być poważnym wyzwaniem. Z dużą liczbą młodych, podróż do zimniejszych krain będzie dla nich trudna i niebezpieczna.

Od 9 lutego, Elvariański Karnawał ce ponownie przybył. Wykonując zadania eventowe, logując się codziennie i przeszukując obrzeża swojego miasta, gracze mogą zdobywać Cukierki. Mogą one zostać użyte do otwarcia skrzyń. To nie tylko daje im nagrodę (i szansę na zdobycie niektórych codziennych ekskluzywnych nagród), ale także przybliża ich do kolejnych celów związanych z nagrodami głównymi. Wśród tych wielkich nagród znajdują się wspaniałe budynki i karnawałowe artefakty. Karnawałowe artefakty pozwalają graczom na rozbudowę specjalnego budynku tego wydarzenia, Everblossom Sleigh.

Linia zadań składa się z części fabularnej oraz dodatkowych zadań epizodycznych, które rozpoczynają się po zakończeniu fabuły. Oznacza to, że gracze mogą od razu ukończyć pierwszą linię questów, podczas gdy nowe dodatki są odblokowywane codziennie dla późniejszych questów. Ukończenie questów w ramach eventu przyniesie graczom również nagrody milowe. Wydarzenie będzie trwać do 2 marca.

Podczas gdy w Elvenar świętuje się karnawał, w długoletniej grze The West robi się romantycznie. Walentynki są tuż za rogiem i jest wiele historii do odkrycia na temat wielkiej miłości dwojga ludzi. Przez różowe okulary widać przyszłość nowych bohaterów: Josephine, Gilberta i Johnny'ego B. Gracze będą mieli okazję zbierać serca i otrzymać wiele nagród.

Ta nowa linia zadań zawiera dziesięć zadań i jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy ukończyli już zadanie "Showdown (Save the Saloon, Part 2)" i osiągnęli 80 poziom postaci. Za ukończenie tej linii zadań przyznawane jest osiągnięcie "Bądź najszczęśliwszą osobą na świecie! Serca można zbierać poprzez zadania, pojedynki, questy, bitwy fortowe, przygody i budowanie. Oczywiście, istnieje również możliwość otrzymywania serc od przyjaciół lub wysyłania ich poprzez pasek przyjaciół. Gdy gracze zdobędą określoną liczbę serc, automatycznie odblokowywana jest nagroda. Walentynkowe wydarzenie w The West trwa od 17 lutego do 8 marca.

W Elvenar i The West można zagrać na PC w przeglądarce, a w Elvenar można również zagrać za darmo na urządzeniach mobilnych poprzez iOS i Google Play.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o The West
The West (www.the-west.net) jest grą fabularną dla przeglądarki, która odbywa się na Dzikim Zachodzie. Na Zachodzie gracze podążają śladami słynnych zachodnich bohaterów Billy'ego The Kida lub Winnetou i wypełniają ekscytujące zadania. Rzucają graczom wyzwania w pojedynkach, budują swoje własne miasta i biorą udział w strategicznych bitwach.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany