Kula musi się toczyć: Forge of Empires rozpoczyna Puchar Piłki Nożnej 2020

InnoGames, wiodący niemiecki deweloper i wydawca gier online i komórkowych, ogłasza dziś rozpoczęcie Pucharu Piłki Nożnej w udanej grze strategicznej Forge of Empires. Począwszy od 23 czerwca 2020 roku, gracze muszą dać z siebie wszystko, aby przeprowadzić swoją drużynę przez turniej i wygrać wspaniałe nagrody w tym procesie. Impreza potrwa do 13 lipca 2020 roku.

Na arenie treningowej i turniejowej zawodnicy muszą zdecydować, jak podać piłkę przez boisko, aby ostatecznie osiągnąć cel drużyny przeciwnej. Każde podanie oferuje inny wybór nagród, np. różne nagrody dzienne lub karty zawodników. Każde podanie przybliża zawodników o jeden krok do pożądanej nagrody w postaci gola. Ponadto, gracze walczą o awans w rankingach, aby wygrać więcej pożądanych nagród.

Wszyscy mechanicy wydarzenia są objaśniani w poniższym filmie: https://youtu.be/OyRLJv0aFyQ

W tym roku na szczególną uwagę zasługują również dwa rozbudowywane główne budynki: Hipodrom-Sfendon i Hipodrom-Carcery. Ponadto, gracze mogą dodać nieograniczoną liczbę torów hipodromu, co daje obu budynkom dodatkowe bonusy. Istnieją trzy rodzaje torów hipodromowych: Tor Leukoi, który dodaje dodatkowe punkty Kuźni, Tor Rousioi, który daje dodatkowe bonusy do obrony atakującej armii oraz Tor Venetoi, który daje dodatkowe towary.

Hall of Fame również został przeprojektowany. Zarówno Hall of Fame, jak i Plac Zwycięzców otrzymały również drugi poziom. Gracze mogą ulepszać budynki pierwszego poziomu za pomocą odpowiednich zestawów ulepszeń.

Zawodnicy mogą również pokazać swoje postępy przyjaciołom i sąsiadom, wygrywając jeden z trzech portretów zawodników na temat piłki nożnej. Dwóch z nich można wygrać poprzez ukończenie serii questów, jeden jako nagrodę w Złotej Lidze.

Forge of Empires jest darmowe i dostępne dla przeglądarki i telefonu komórkowego dla urządzeń z systemem Android i iOS.

 

Informacje o Forge of Empires:
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.
 

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt