Letnie wydarzenie w Elvenarze: nadlatują Powietrzni Kupcy

InnoGames, czołowy niemiecki producent i wydawca gier przeglądarkowych oraz mobilnych, w dniu dzisiejszym ogłasza wydarzenie "Podróż Powietrznych Kupców" w popularnej strategii Elvenar, opartej o budowę miasta. Powietrzni Kupcy to nomadzi z pustynnych rejonów Unuru, celem ich podróży jest utworzenie szlaku handlowego z Elvenarem. Gracze pomagają im znaleźć materiały do budowy Ośrodka Handlowego, co daje im okazje poznania tego osobliwego, lecz fascynującego grona przybyszy. Od teraz do 6 lipca Gracze mogą odkrywać Kryształy paliwowe, cenny surowiec Powietrznych Kupców, który czasem spada z nieba w okolicy ich miast.

Zwiastun wydarzenia "Podróż Powietrznych Kupców", który także szczegółowo objaśnia mechanikę gry, jest dostępny pod tym linkiem: https://youtu.be/e-5T0RoAsDE  

Dzięki Kryształom paliwowym Gracze mogą otwierać skrzynie zawierające specjalne nagrody, pozwalające im na torowanie sobie drogi do nagród głównych. 25 Kryształów paliwowych jest dostępnych każdego dnia jako premia za logowanie. Wśród nagród są różne budynki i zestaw budynków oparte o nomadzkie tradycje Powietrznych Kupców, jak również statki handlowe rozmaitych frakcji w grze, takie jak Statki Wróżek, Krasnoludów czy Leśnych Elfów. Linia zadań składa się części fabularnej oraz dodatkowych zadań epizodycznych, rozpoczynających się tuż po zakończeniu części fabularnej.

Elvenar jest grą darmową, dostępną na w wersjach przeglądarkowej oraz w wersji na urządzenia Android i iOS

 
Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt