Na tegoroczne Halloween bądź sobą z markami M·A·C Cosmetics i Elvenar

Na tegoroczne Halloween bądź sobą z markami M·A·C Cosmetics i Elvenar

InnoGames, największy niemiecki deweloper i wydawca gier internetowych i mobilnych zapowiada rozpoczęcie wyjątkowej współpracy pomiędzy odnoszącą sukcesy grą Elvenar, strategią fantasy umożliwiającą budowę miasta, oraz marką M·A·C Cosmetics, jedną z czołowych profesjonalnych marek kosmetycznych ze względu na bezkonkurencyjną wiedzę o sztuce makijażu. Firmy połączyły swoje siły, aby zwiększyć świadomość oraz świętować różnorodność zarówno w rzeczywistości, jak i w wirtualnych światach – jako pierwsi wprowadzając markę do świata gry. Współpraca na okres halloweenowy trwa od 22 października do 11 listopada. W tym czasie fani gry Elvenar i kosmetyków M·A·C mogą się spodziewać mnóstwa niespodzianek ze stylizacjami inspirowanymi Elvenarem, wskazówkami, jak odtworzyć stylizację w domu czy konkursami typu giveaway w mediach społecznościowych obu firm, jak również zupełnie nowego wydarzenia halloweenowego w grze z jeszcze większymi niespodziankami czekającymi na graczy.

Współpraca pomiędzy markami Elvenar i M·A·C Cosmetics to oczywisty wybór, gdyż obie marki określają swoje wartości wokół różnorodności, inkluzywności i kreatywności. W obu sytuacjach te wartości wykraczają poza punkt widzenia pracodawcy i przekładają się również na same produkty. Każda z firm udostępnia produkty stworzone dla ludzi o każdym pochodzeniu i umożliwia użytkownikom kontakt z innymi osobami o podobnym podejściu do wyrażania siebie.

„Zachęcamy graczy, aby byli sobą i wyrażali siebie w wirtualnych światach naszych gier. Gry, które tworzymy są dla wszystkich – wszędzie i zawsze” – dodaje Christian Reshöft, pełniący rolę chief product officer w InnoGames. „Nasze co dwutygodniowe aktualizacje zawartości pozwalają nam wprowadzać więcej różnorodnej zawartości, takiej jak odwiedzające kultury czy nowa zawartość z tegorocznego wydarzenia halloweenowego. Współpraca z marką M·A·C pozwala nam jeszcze mocniej połączyć te kreatywne obszary i daje możliwość podzielenia się nimi z jeszcze większą grupą osób”.

Wykorzystując produkty M·A·C Cosmetics oraz inspirując się tajemniczym, fantastycznym światem Elvenaru, niemiecka drag queen Vava Vilde, Angelo Rauseo, pełniący rolę global senior artist w firmie M·A·C, oraz Luisa Sporkenbach, główna krajowa wizażystka M·A·C, stworzyli własne awatary wraz z poradnikami, jak je odtworzyć w zaciszu własnego domu. Poradniki można obejrzeć tutaj: https://bit.ly/3m1akX0

„W świecie fantasy Elvenaru jako artysta najbardziej uwielbiam i doceniam nieograniczone pole dla wyobraźni. Podobnie jak wybór rozgrywki jako Ludzie lub Elfy zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry, tak produkty M·A·C znacznie wykraczają poza codzienny makijaż, pozwalając stworzyć właśnie takie indywidualne stylizacje. Mam nadzieję, że to zainspiruje innych do stworzenia własnej stylizacji w domu, akurat na Halloween” – komentuje Angelo Rauseo, pełniący funkcję global senior artist w firmie M·A·C.

Wydarzenie halloweenowe w Elvenarze rozpoczyna się 22 października i trwa do 11 listopada. W tym roku linia fabularna przywita graczy nową postacią z zadaniami i nagrodami, których jeszcze wcześniej nie było w grze. Możliwości zdobycia diamentów* w grze, zniżki na produkty i dodatkowe niespodzianki od Vavy Vilde, Angelo Rauseo oraz Luisy Sporkenbach zostaną ogłoszone w chwili rozpoczęcia wydarzenia.

Gra Elvenar jest dostępna za darmo, można w nią zagrać przez przeglądarkę oraz na urządzeniach z systemem iOS i Android.

*Wirtualna waluta w grze, bez możliwości zamiany na prawdziwą gotówkę ani odstąpienia innym graczom.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Informacje o M·A·C
M·A·C jest jedną z czołowych profesjonalnych marek kosmetycznych ze względu na bezkonkurencyjną wiedzę o sztuce makijażu. Każdego dnia M·A·C świętuje różnorodność oraz indywidualizm – jesteśmy za wszystkimi, w każdym wieku, każdej rasy, każdej płci. Marka M·A·C jest liderem w wyznaczaniu trendów modowych, współpracując z czołowymi talentami z dziedzin mody, sztuki i kultury popularnej. Nasi wizażyści tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. Odwiedź stronę maccosmetics.de/chat-live i zapisz się na darmową 20-minutową indywidualną sesję makijażu z wizażystą M·A·C na czacie video.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany