Nagrody bez psikusów: Jeszcze słodsze Halloween z kosmetykami M·A·C Cosmetics i Elvenarem

Nagrody bez psikusów: Jeszcze słodsze Halloween z kosmetykami M·A·C Cosmetics i Elvenarem

Zmiana koloru liści oznacza powrót jesieni w świecie Elvenaru i rozpoczęcie tegorocznego nowego wydarzenia halloweenowego. Od dzisiaj do 11 listopada gracze będą świętować ten okres z dreszczykiem, wypełniając misje i codzienne zadania w zamian za nowe przedmioty i nagrody. Poprzez współpracę pomiędzy markami Elvenar i M·A·C Cosmetics gracze mogą wygrać dodatkowe nagrody, wyczarować własną halloweenową stylizację i wybierać z nowych awatarów w grze inspirowanych makijażem trójki niesamowitych twórców zawartości. Celem tej współpracy jest wyeksponowanie różnorodności, dlatego do udziału zapraszamy wszystkich – podczas tegorocznego Halloween dla wyobraźni nie będzie granic.

Po wybuchu mikstury czarownicy gracze otrzymują zadanie odnalezienia Bruno, kota pani Niuszki, i odbudowania chatki czarownicy poprzez wypełnianie zadań i przeszukiwanie obrzeży swoich miast pod kątem magicznych składników. Te z kolei można zamienić na świece, lampiony i kolby błysku do oświetlenia drogi w zamglonym lesie. Każdy z tych przedmiotów rozwiewa inny obszar mgły, więc należy dobrze zaplanować ich użycie. Nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.

„Tegoroczne wydarzenie oferuje całkowitą nowość. Po raz pierwszy wprowadzamy mechanikę pól w grze, aby oprócz nowej linii fabularnej, nagród i awatarów zapewnić graczom nowe wyzwania” – wyjaśnia właściciel produktu z Nino Protic. „Nasz zespół intensywnie pracuje, aby zapewniać regularne, pojawiające się co 2 tygodnie, aktualizacje dostarczające nową, zróżnicowaną zawartość. Udało nam się to osiągnąć z pomocą nowego wydarzenia przygotowanego dzięki współpracy z twórcami zawartości przy projektowaniu nowych awatarów, opartych na stworzonych przez nich makijażach. Mamy nadzieję, że gracze będą używać nowych awatarów Ludzi i Elfów ze względu na ich wspaniały wygląd, ale też jako stanowisko w temacie różnorodności”.

Mgła skrywa wyjątkowe niespodzianki dostępne tylko danego dnia, pozwalając graczom pozyskać nowe i stare przedmioty, w tym zupełnie nowe budynki, budynki, które pojawiały się w innych wydarzeniach, a także inne ekscytujące nagrody. Las stanowi dom dla zaprzyjaźnionych duchów. Znajdź odpowiednią liczbę duchów, a pojawi się więcej nagród – w tym kapelusze czarownicy, dzięki którym można ulepszyć chatkę czarownicy, odkrywając cały jej potencjał! Jako dodatkowy smaczek dostępne są także nagrody za osiągnięcie określonych etapów z linii zadań.

Wydarzenie halloweenowe wprowadza również nowe awatary oparte o makijaże stworzone przez drag queen Vavę Vilde, Angelo Rauseo, pełniącego rolę global senior artist w firmie M·A·C, oraz Luisę Sporkenbach, główną krajową wizażystkę M·A·C. Inspirując się magicznym światem Elvenaru, wszyscy twórcy korzystali z kosmetyków M·A·C do stworzenia stylizacji, które znajdziecie w mediach społecznościowych marek InnoGames, Elvenar i M·A·C. Nowe filtry M·A·CxElvenar są już dostępne na Instagramie! Pokazują, jak makijaż się prezentuje, łącząc się z poradnikami tworzenia makijażu krok po kroku na kanałach twórców na YouTubie: https://bit.ly/3m1akX0

„To ekscytujące zobaczyć awatar oparty o własny makijaż”, przyznaje drag queen Vava Vilde. „Do stworzenia stylizacji idealnej na Halloween zainspirowały mnie żywiołaki ognia Elvenaru. Mam nadzieję, że te stylizacje pokażą, jak produkty codziennego użytku można wykorzystać do stworzenia wyjątkowej stylizacji – i że wzbudzą w innych kreatywność i inspirację, co jeszcze można zrobić z produktami M·A·C”. 

W ramach świętowania, dla wszystkich, którzy stworzą i udostępnią swoje stylizacje w tematyce Elvenaru, marki Elvenar oraz M·A·C organizują konkurs typu giveaway z ekscytującymi nagrodami – nawet z możliwością wyróżnienia w Elvenarze! Nagrody zostaną przyznane za trzy najlepsze stylizacje, z główną nagrodą dla zwycięzcy w postaci: produktów M·A·C Cosmetics o wartości 500 euro, kosmetyczki, 5000 diamentów – wirtualnej waluty w grze* oraz stworzenia nowego awatara w grze w oparciu o zgłoszenie. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą (1) obserwować Elvenar na Instagramie, (2) obserwować M.A.C Cosmetics Germany na Instagramie oraz (3) zamieścić zdjęcie makijażu inspirowanego Elvenarem na Instagramie z użyciem hashtagu #MACxElvenar od teraz do godz. 23:59 CET 11 listopada 2020 r.

Gra Elvenar jest dostępna za darmo, można w nią zagrać przez przeglądarkę oraz na urządzeniach z systemem iOS i Android.

*Wirtualna waluta w grze, bez możliwości zamiany na prawdziwą gotówkę ani odstąpienia innym graczom.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Informacje o M·A·C
M·A·C jest jedną z czołowych profesjonalnych marek kosmetycznych ze względu na bezkonkurencyjną wiedzę o sztuce makijażu. Każdego dnia M·A·C świętuje różnorodność oraz indywidualizm – jesteśmy za wszystkimi, w każdym wieku, każdej rasy, każdej płci. Marka M·A·C jest liderem w wyznaczaniu trendów modowych, współpracując z czołowymi talentami z dziedzin mody, sztuki i kultury popularnej. Nasi wizażyści tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. Odwiedź stronę maccosmetics.de/chat-live i zapisz się na darmową 20-minutową indywidualną sesję makijażu z wizażystą M·A·C na czacie video.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany