Odkryj Pogrzebane Miasto w nowym wydarzeniu Amunów w grze Elvenar

Odkryj Pogrzebane Miasto w nowym wydarzeniu Amunów w grze Elvenar

Czas na nową przygodę, w której udział weźmie grupa Amunów wygnana na Elvenar z kontynentu Unur. Ich miasto zostało nieoczekiwanie pochłonięte przez piaski, lecz jeden zwiadowca zdołał szczęśliwie uciec i znaleźć pomoc. Gracze będą musieli wykorzystać swoje zdolności archeologiczne, aby pomóc zwiadowcy odkryć miasto i uratować jego pobratymców. Wydarzenie Pogrzebane Miasto będzie trwać od dziś do 16 marca.

Bez obecności swojej bogini-królowej Amunowie zaczęli się skupiać na budowie nowej osady, które wkrótce zaczęła wykazywać cechy przypominające ich zaginioną starożytną kulturę. Nieoczekiwanie w wyniku niestabilności podłoża w miejscu, w którym się osiedlili, mała wioska zostaje pogrzebana, a z katastrofy udaje się uciec jedynie młodemu zwiadowcy. Szukając pomocy, trafia do najbliższego miasta. Gracze mogą mu pomóc w jego misji, odkrywając obszary i znajdując budowle oraz stare malowidła przedstawiające potężną kocią królową, która władała wysychającą krainą.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie: https://innogam.es/zv2Vok.

W trakcie wydarzenia gracze mogą wykonywać zadania i przeszukiwać obrzeża miasta w poszukiwaniu zasobów, które można wymieniać na Łopaty, Wiatr w Butelce i Fiolki Próżniowe. Narzędzi tych można użyć, próbując odkopać Pogrzebane Miasto: Łopaty odkopują jedną działkę piachu na raz, Wiatr w Butelce oczyszcza całą kolumnę, a Fiolka Próżniowa oczyszcza piach ze wszystkich działek wokół miejsca użycia. W trakcie wydarzenia gracze będą mogli znaleźć nowe codzienne nagrody oraz fragmenty Wiedzy Amunów. Wiedzę Amunów można wykorzystać do zakupu nowych artefaktów w celu ulepszenia Ech Zapomnianych i wydobycia ich pełnego potencjału.

Wydarzenie zawiera także Przepustkę Królewskiej Nagrody oraz system lig.

Elvenar to darmowa gra dostępna w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Informacje o Elvenar
Elvenar (https://pl.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje osiem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 40 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Lucian Abrudan Team Lead Social Media, InnoGames GmbH
Lucian Abrudan Team Lead Social Media, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany