Olympus: Długogrający tytuł strategiczny Grepolis dostaje nowy tryb gry

Olympus: Długogrający tytuł strategiczny Grepolis dostaje nowy tryb gry

InnoGames, wiodący niemiecki deweloper i wydawca gier online i komórkowych, wydaje dziś zupełnie nowy tryb gry "Olympus" dla antycznej greckiej gry strategicznej Grepolis. Ten sposób gry w Grepolis otwiera przed graczami zupełnie nowe możliwości. W tym trybie celem dla graczy jest zdobycie i utrzymanie Olimpu. 

"Po ponad dziesięciu latach na rynku, Grepolis nadal ma dużą bazę fanów. Zgodnie z naszą misją w InnoGames, polegającą na tworzeniu trwałych światów gry, jestem bardzo zadowolony, że po tym wszystkim nadal jesteśmy w stanie przedstawiać naszym graczom obszerne aktualizacje, takie jak Olympus", powiedział Philip Bang, Dyrektor Studia w InnoGames.

Aby wykonać ogromne zadanie w Olimpie, gracze muszą najpierw zdobyć przychylność bogów poprzez zdobycie dużych i małych świątyń rozsianych po całym Morzu Egejskim. Te świątynie dają boską moc tym, którzy je posiadają. Gracze muszą współpracować ze swoimi sojusznikami w celu opracowania strategii i zaplanowania, na których świątyniach i mocach skupić się, aby osiągnąć swój cel. Światy Olimpu dzielą się na cztery fazy: przed-świątynię, małe świątynie, duże świątynie i wreszcie sam Olimp. Długość tych faz jest określona przez ustawienia każdego świata, co wymaga od graczy jeszcze większej ilości strategii, ponieważ muszą oni dostosować się do każdego świata na nowo. 

W tym trybie gry wielkość świata jest ograniczona, ale wszystkie wyspy są otwarte dla osiedlania się, dając graczom możliwość rozbudowy i rozwoju zaawansowanych strategii. Jeśli uda im się zdobyć Olimp, ich sojusz zostanie nagrodzony cennym artefaktem Złotego Runa, który obniża koszty rekrutacji bohaterów o 10 procent. Gdy sojusz zostanie ogłoszony zwycięzcą, rozpoczyna się 14-dniowy okres pokoju, po czym świat gry zostaje zamknięty.

"Z Olympusem wyzywamy naszych graczy na nowe poziomy. Aby odnieść sukces w tym trybie gry, muszą oni opracować zupełnie nowe taktyki i strategie. W ten sposób nie tylko rzucamy wyzwanie nowym graczom, ale także wymagamy od naszych weteranów wszystkiego" - powiedział Jędrzej Czarnota, Product Manager w InnoGames.

Grepolis jest dostępny w przeglądarce, a także w wersji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS.


Informacje o Grepolis:

W grudniu 2009 r. Grepolis zostało wdrożone na rynek, jako trzecia gra firmy InnoGames. W Grepolis gracze przenoszą się do świata starożytnej Grecji. Zaczynając od małych polis, które z czasem stają się metropoliami, nawiązują potężne sojusze z innymi graczami i czerpią moce greckich bogów. W ciągu zaledwie kilku tygodni gra została nominowana do niemieckiej nagrody programistów, przełamała barierę miliona aktywnych graczy i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier strategicznych w Internecie. W 2012 roku Grepolis zdobyło nagrodę „Najlepszej, klasycznej gry przeglądarkowej MMO”.

Informacje o InnoGames

InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany