Opuszczone wesołe miasteczko czeka w evencie halloweenowym Forge of Empires

Opuszczone wesołe miasteczko czeka w evencie halloweenowym Forge of Empires

Forge of Empires, nagradzana gra strategiczna typu city-builder od InnoGames, umożliwia graczom budowanie miast, które rozwijają się od epoki kamienia po czasy współczesne. W tym miesiącu Konferansjer powraca ze z objazdowym wesołym miasteczkiem, w którym będzie straszyć od 27 października do 16 listopada 2022 r.

Przeraźliwym Konferansjer ma szereg zadań, za których wykonanie gracze otrzymają kupony. Kupony można wydać w sklepie z narzędziami na przedmioty, które posłużą do oczyszczenia gęstej mgły spowijającej wesołe miasteczko. Świece, latarki i lampiony pozwalają oczyścić ścieżki, a gracze z diamentami mogą kupić kule, które pokazują, co dobrego kryje upiorna mgła, i wskazują najlepszy kierunek.

W mgle można znaleźć narzędzia, dynie, żarówki, zabawki i naklejki. Dynie przyznają graczom losową nagrodę, a także dają szansę na wygranie codziennej nagrody specjalnej – Onieśmielającej wieży.  Ta mrożąca krew w żyłach budowla daje graczom 24-godzinną premię 50% do siły ataku ich atakującej armii na pojedynczym polu. Zdobywając kalendarzowe nagrody, gracze mogą również otrzymać nawiedzone drzewo, które daje 20 Punktów Rozwoju, które można zebrać 5 razy.

Zabawki kryjące się w mrocznej mgle uruchamiają nowe minizadania. Za ukończenie każdego z tych przeraźliwych zadań gracze otrzymają więcej kuponów, a na sam koniec – specjalny przedmiot kolekcjonerski Kolekcja zabawek.

Codziennie można znaleźć naklejki i dodać je do kalendarza. Po jego zapełnieniu otrzymasz wspaniałe fanty, w tym Punkty Rozwoju, towary, wyjątkowy awatar, zestaw nowego głównego budynku i nowy ograniczony budynek!

Głównym budynkiem dostępnym w tegorocznym evencie są karawany tarota. Karawanę tarota można ulepszyć do 12. poziomu. Zapewnia ona graczom zadowolenie, populację, monety, towary z poprzedniej epoki, Punkty Rozwoju i premię do siły ataku. Ten straszny budynek ma jednak swoją cenę – zmniejsza zadowolenie w mieście.

Zakazane wesołe miasteczko zapewnia diabelnie dobrą zabawę. Event halloweenowy Forge of Empires jest najnowszym z długiej linii pięknie zaprojektowanych eventów odbywających się w tej niesamowicie popularnej grze.

Więcej informacji na temat tego całkiem nowego eventu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/FOEHalloweenEvent2022

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany