Państwo Wielkich Mogołów: Najnowsza osada kulturowa w Forge of Empires

Wiodąca gra strategiczna Forge of Empires wydała piątą osadę kulturową. Osady te wzbogacają dostępną zawartość i pozwalają na stworzenie większej liczby grywalnych kultur podczas podróży przez historię. Tym razem gracze odwiedzają Państwo Wielkich Mogołów, aby pomóc Akbarowi Wielkiemu zbudować piękne rozwijające się miasto. Projektanci gry Aylin i jej nowy współpracownik Yashar dzielą się w tym filmie dodatkowymi informacjami na temat tej osady kulturowej https://www.youtube.com/watch?v=b8uROhvtNLM 

Aby osiągnąć cel Akbara, gracze będą potrzebować rupii. Są one wykorzystywane do produkcji towarów kulturowych – przypominają surowce z poprzednich osad. Budując budynki mieszkalne i dyplomatyczne w swoich osadach, gracze mogą wyprodukować wystarczająco dużo rupii. Ukończenie 20 zadań pozwala graczom odebrać nagrodę za osadę. Do odblokowania tej osady kulturowej niezbędne jest zbadanie technologii szkolnictwa wyższego (późne średniowiecze).  

Tym razem nie ma dodatkowego interaktywnego budynku na obrzeżach rozwijającego się miasta Wielkich Mongołów, czyli nie ma dodatkowej funkcji po ukończeniu sześciu zadań osady kulturowej – choć osiągnięcie tego kamienia milowego jest nadal nagradzane. W pewnym sensie cała osada Wielkich Mongołów jest minigrą i zagadką do rozwiązania. Dwa rodzaje budynków dyplomacji – łącznie dwa małe budynki i trzy duże – posiadają mechanikę łańcuchów i zestawów, które pozwolą ci zwiększyć produkcję i piękno twojej osady. Połączenie tych wszystkich budynków nie jest jednak łatwym zadaniem. Gracze będą musieli zdecydować, które ekspansje są warte odblokowania, a które przeszkody należy usunąć, ponieważ będzie trzeba zrobić miejsce dla budynków mieszkalnych i towarowych. Przeszkody można usuwać kilofami, które znajduje się po ukończeniu zadania lub kupuje za diamenty. Gracze muszą uważać, ponieważ liczba dostępnych kilofów jest ograniczona. 

Aby okazać swoją wdzięczność, Akbar będzie przyznawał graczom nagrody za pomoc w budowie miasta. Do nagród tych należą świątynia Mongołów – piękny budynek z 6 poziomami ulepszeń – i minaret – budynek z 4 poziomami ulepszeń. Fragmenty zestawu minaretu można zdobyć jako nagrody za szybkie ukończenie osady. Po osiągnięciu najwyższego poziomu budynku, budynek ten będzie produkował monety, punkty rozwoju i losowe towary oraz zaopatrzenie. 

Dostępnych jest czterech nowych ekskluzywnych emisariuszy, którzy będą odwiedzać główne miasta graczy i zatrzymywać się w ich ratuszach, aby zapewniać specjalne premie. Można ich zdobyć jako nagrodę za ukończenie 2, 5, 7 i 9 etapu gry w nowej osadzie. 

Osady kulturowe wzbogacają zawartość gry i pozwalają na stworzenie większej liczby grywalnych kultur w trakcie podróży przez historię. Teraz, gdy dostępnych jest pięć osad, gracze mogą odkrywać odleglejsze kultury w historii, mimo że główna gra posunęła się już daleko poza te okresy. Osada kulturowa Państwa Wielkich Mogołów jest dostępna w przeglądarce, a także w aplikacji mobilnej Forge of Empires dla urządzeń Android oraz iOS.  

 

Informacje o Forge of Empires 
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry. 

 

Informacje o InnoGames 
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat. 

Carla Fuster Sampedro

PR Manager, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt