Piękno natury: Forge of Empires rozpoczyna zupełnie nowe wydarzenie Wildlife

Piękno natury: Forge of Empires rozpoczyna zupełnie nowe wydarzenie Wildlife

Lato to czas na przygodę, a co jest lepszą przygodą niż Park Dzikich Zwierząt! Wędruj przez równiny i lasy. Zobacz piękno zwierząt żyjących w swoim naturalnym środowisku. Podczas gdy podróż będzie satysfakcjonująca pod wieloma względami, bystrzy poszukiwacze przygód mogą odkryć wzór w pozostawionych odciskach łap. Śledzenie ich może prowadzić do sekretnych miejsc, nieskażonych jeszcze przez ludzi. Na każdego, kto zdecyduje się na taką podróż, czekają dodatkowe nagrody. Zupełnie nowe wydarzenie Wildlife w Forge of Empires będzie miało miejsce od 13 lipca do 2 sierpnia.

Film instruktażowy objaśniający wszystkie funkcje jest dostępny tutaj: https://youtu.be/CQXPaTeKGws

Na początku wydarzenia gracze spotkają Diane, która jest biologiem w Parku Dzikich Zwierząt i odpowiada za przełomowe badania w swojej dziedzinie. W ramach wyjątkowej okazji prosi ona o asystenta i zapoznaje graczy z pracownikami parku, zwierzętami i siedliskami. Aby rozpocząć przygodę, gracze otrzymają 21 codziennych zadań i 34 zadania pośpieszne. Aby rozpocząć przygodę, gracze będą używać Entrance Tickets, aby rozpocząć grę na poziomie. Ekran pokaże również postęp w kierunku nagrody głównej, jak również Daily Special dostępny na dany dzień. Gracze zaczną z 4 biletami wstępu, a kolejne mogą zdobyć wykonując zadania i zdarzenia w mieście. Dodatkowo, będą się one również uzupełniać z czasem.

Wydarzenie Wildlife jest mechaniką "Pop dwa", co oznacza, że gracze powinni wypatrywać 2 (lub więcej) sąsiadujących ze sobą bloków tego samego koloru i typu. Po znalezieniu, można je wyskakiwać po prostu stukając (lub klikając) na nie. Jednakże, mecze nie są ograniczone do dwóch. Gracze powinni być zawsze na straży większych pops, z fife (lub więcej) tego samego bloku, tworząc Skrzynię Nagród. Jednym z głównych elementów nagrody są odciski łap. Gracze będą musieli wyskakiwać z bloków, aby zrzucić odciski i je otrzymać. Każdy skok kosztuje jeden ruch. Poziom ma ograniczoną liczbę ruchów i zakończy się, gdy wszystkie ruchy zostaną wykorzystane.

Istnieje pięć różnych bloków, a każdy inny typ koloru oferuje inną nagrodę. Dodatkowo, dopasowanie większej ilości klocków do siebie zwiększy ocenę gwiazdkową nagrody w Skrzyni. Są one oceniane od 1 do 5 gwiazdek i wyświetlane na blokach i Skrzyniach Nagród. Każda Skrzynia Nagród będzie również oferować graczom szansę na Codzienny Specjalny. Aby osiągnąć postęp w kierunku nagrody głównej, gracze będą musieli zbierać odciski łap, które automatycznie pojawiają się na planszy. Liczba ruchów dostępnych na każdym poziomie jest ograniczona. Dlatego też wymagana jest pewna strategia. Na początku wydarzenia gracze będą mieli 200 Monet, ale kolejne zdobywają logując się raz dziennie, a także wykonując zadania i zdarzenia w mieście. Każde 65 wydanych monet daje dziesięć dodatkowych ruchów.

Monety mogą być również wydawane na Boostery, które dają specjalne zdolności. Młot usuwa jeden kolorowy klocek z planszy. Za pomocą Wiatraka gracze mogą zmienić cztery sąsiadujące bloki na wybrany kolor. Natomiast Piorun usuwa z planszy wszystkie klocki w wybranym kolorze. Aby zdobyć główną nagrodę, gracze mogą wybrać pomiędzy Górą Niedźwiedzia, Górą Łosia lub Górą Orła. Każda z nich posiada swój własny, unikalny bonus.

Forge of Empires jest dostępna za darmo w przeglądarce na PC oraz mobilnie na iOS i Android.

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany