Pielgrzymka czarodziejów: Magiczne wydarzenie rozpoczęte w Elvenar

InnoGames, wiodący niemiecki deweloper i wydawca gier online i komórkowych, ogłasza dziś wydarzenie "Sorcerers' Pilgrimage" dla odnoszącej sukcesy gry strategicznej dla budownictwa miejskiego Elvenar. Każdego roku najpotężniejsi królowie, królowe, lordowie i damy wysyłają uczniów ze swoich lokalnych szkół czarodziejów na wielką pielgrzymkę przez ziemie Elvenar. Ich cel: dotrzeć do Wieży Mądrości (Tower of Wisdom). Pielgrzymka ta jest prawdziwym testem sprytu, mądrości, siły woli i wytrzymałości.

Przyczepa na imprezę "Pielgrzymka czarodziejów" jest dostępna tutaj: https://youtu.be/fyosGKzB6xc

W tym roku gracze mają również możliwość wysłania swoich najlepszych praktykantów w swoją magiczną podróż. Między 27 lipca a 16 sierpnia powinni oni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc swoim praktykantom zebrać jak najwięcej Wiedzy Czarodziejów. Istnieje kilka sposobów na zebranie tej wiedzy. Jednym z nich jest codzienne zwiedzanie własnego miasta, ale także badanie przypadkowych zjawisk magicznych na przedmieściach. Ponadto, istnieją specjalne questy eventowe Zaphiel, dzięki którym można osiągnąć kamienie milowe dla questów eventowych, które zawierają jeszcze więcej Wiedzy Czarodziejów i inne wielkie nagrody.

Gdy gracze dotrą do różnych Beacons of Power na mapie wydarzenia, znajdą tam wiele skarbów, w tym zupełnie nowe ekskluzywne codzienne nagrody, takie jak budynki i Instanty. Każdy Beacon of Power przybliża swojego ucznia do Tower of Wisdom, a po ukończeniu wielkiej podróży, gracze otrzymają jedną z wielu specjalnych nagród głównych, w tym Golemowe Artefakty, które pozwolą im rozwijać ich własnego Mądrego Golema. Seria questów składa się z sekcji historii oraz dodatkowych epizodycznych questów, które rozpoczynają się po zakończeniu głównej historii.

Elvenar jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i Android i jest darmowy do gry.

 

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt