Plemiona: Hitowa gra strategiczna z ulepszoną aplikacją mobilną na urządzenia Android

Plemiona: Hitowa gra strategiczna z ulepszoną aplikacją mobilną na urządzenia Android

InnoGames, wiodący niemiecki producent gier online i mobilnych, wypuszcza dziś ulepszoną wersję aplikacji mobilnej uznanej gry strategicznej Plemiona na system Android, jako dodatek do popularnej wersji przeglądarkowej oraz aplikacji na system iOS.

Nowa wersja aplikacji zawiera szereg ulepszeń dla graczy. Zapewnia zauważalne skrócenie czasu ładowania oraz większą stabilność. Interfejs użytkownika został całkowicie zmieniony, z łatwiejszą obsługą skrótów oraz opcją własnego dostosowywania. Ponadto aplikacja wspiera teraz orientację poziomą oraz obsługę na tabletach, oferuje także łatwiejsze zarządzanie raportami i wiadomościami. Dodatkowo ekran startowy został przebudowany aby przyspieszyć proces logowania.

Aplikacja Plemiona na system Android jest teraz dostępna w sklepie Google Play.

Gra Plemiona istnieje na rynku od 17 lat i jest dostępna w ponad 30 wersjach językowych. W 2003 roku premiera gry stworzyła podwaliny pod powstanie firmy InnoGames. Przez ten czas gra doczekała się sporej lojalnej społeczności, doceniającej jej strategiczną głębię.
Każdego miesiąca powstaje ponad milion nowych plemion i wysyłanych jest ponad 250.000 ataków na inne wioski.

 

Informacje o Plemionach
Gra Tribal Wars została opublikowana w 2003 roku i była jedną z pierwszych przeglądarkowych gier strategicznych. Od ponad 15 lat w Tribal Wars można grać w 30 różnych językach na całym świecie. Gra będąca początkowo grą wyłącznie przeglądarkową, obecnie jest grą międzyplatformową, z aplikacjami na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android. Akcja gry Tribal Wars rozgrywa się we wczesnym średniowieczu. Każdy gracz rozpoczyna jako właściciel małej wioski i walczy o sławę i zaszczyty. Kluczem do sukcesu oprócz prawidłowej taktyki i dyplomacji jest umiejętne rozbudowanie swoich oddziałów.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany