Plemiona: InnoGames wydaje klasyczną strategię na Steam

Dzięki internetowej grze strategicznej Plemiona, Hendrik i Eike Klindworth oraz Michael Zillmer stworzyli w 2003 roku nowoczesny klasyk gatunku gier przeglądarkowych. To, co zaczęło się jako projekt hobbystyczny, stworzyło podwaliny pod powstanie InnoGames, wiodącego niemieckiego dewelopera i wydawcy gier online i komórkowych. Dziś i po 17 latach obecności na rynku, nadszedł czas na kolejny kamień milowy Plemiona. Aby przyciągnąć jeszcze więcej graczy, gra zostaje uruchomiona na platformie dystrybucji gier PC Steam. Plemiona jest również grywalna na urządzeniach z systemem iOS i Android i ma lojalnych fanów na całym świecie ze względu na swoją strategiczną głębię. 

"Bardzo się cieszę, że po tych wszystkich latach na rynku, jesteśmy w stanie zaprezentować długoletnie zjawisko, jakim są Plemiona, zupełnie nowej publiczności dzięki wydaniu na Steam. Nad tytułem wciąż pracuje cały zespół developerów, w ścisłej współpracy ze społecznością weteranów. Wspólnie stale udoskonalamy mechanikę i funkcje gry. Gracze są właścicielami Plemiona tak samo jak my, więc ich opinie są dla nas niezwykle ważne, aby zachować świeżość gry przy jednoczesnym zachowaniu jej podstawowego charakteru", powiedział Chase Williams, Product Manager Plemiona.

Od 2003 roku Plemiona urzeka graczy na całym świecie. Zgodnie z podejściem InnoGames opartym na informacjach zwrotnych, modderzy byli w stanie wcześnie produktywnie zmienić grę. Ten duch wolności jest teraz wspierany przez narzędzia i skrypty tworzone przez graczy. Poza ścisłą współpracą ze społecznością, kolejnym kluczem do sukcesu było przejście na telefon komórkowy w 2012 roku.    

"Plemiona to prawdziwy klasyk strategiczny. Utrzymanie gry na rynku przez tak długi czas jest wielkim osiągnięciem, co zawdzięczamy głównie naszym lojalnym graczom, którzy są z nią od początku. Zespół ciężko pracuje, aby zawsze oferować coś nowego dla naszej społeczności. Nie mogliśmy być bardziej dumni z tego, co stworzyliśmy razem z naszymi graczami i nie możemy się doczekać, aby sprowadzić Plemiona do jeszcze większej liczby graczy na całym świecie. Jest to gra, która jest bliska zarówno naszym sercom, jak i społeczności", wyjaśnia Philip Bang, Studio Director. 

Plemiona istnieje na rynku od 17 lat i jest dostępny w ponad 24 wersjach językowych. Każdego miesiąca zakładanych jest ponad milion nowych plemion i inicjowanych jest ponad 250.000 ataków na inne wioski.

Plemiona mogą być odtwarzane na komputerze PC w przeglądarce i przez Steam, a także mobilnie przez iOS i Google Play.

 

Informacje o Plemiona
Gra Plemiona została opublikowana w 2003 roku i była jedną z pierwszych przeglądarkowych gier strategicznych. Od ponad 15 lat w Plemiona można grać w 30 różnych językach na całym świecie. Gra będąca początkowo grą wyłącznie przeglądarkową, obecnie jest grą międzyplatformową, z aplikacjami na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android. Akcja gry Plemiona rozgrywa się we wczesnym.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Plemiona. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt