Postawić żagle: Lato dotarło do Forge of Empires

Postawić żagle: Lato dotarło do Forge of Empires

InnoGames, wiodący niemiecki deweloper i wydawca gier przeglądarkach i mobilnych, dziś ogłasza rozpoczęcie letniego festiwalu w popularnej grze strategicznej Forge of Empires. Już od 28 lipca 2020 gracze powrócą na Forge Island, gdzie będą wykonywali zadania i kręcili kołem, aby zdobyć wartościowe nagrody. Event potrwa do 17 sierpnia 2020.

Po dotarciu statkiem na Forge Island, lokalny gubernator przywita graczy zawadiackimi historiami z ostatniego roku i zaoferuje możliwość zakręcenia tajemniczym "Kołem Fortuny". Do tego Gracze będą potrzebowali Dublonów, które zarówno gubernator, jak i lokalna piratka Jane z przyjemnością dostarczą - w zamian za wykonywanie zadań. Każde zakręcenie kołem oprócz nagrody zapewni także graczom kompas, który poprowadzi ich przez mapę na fantastyczną wyprawę. Po przeprawieniu się przez mapę i dotarciu do X, gracze otrzymują wielką nagrodę.

Mechanika eventu przedstawiona jest na filmiku: https://youtu.be/C1oHsT8bsD0

Wśród nagród znajdują się nowe przedmioty z letniego eventu, ale można zdobyć również niektóre nagrody z wcześniejszych eventów, co zapewnia szansę graczom, którzy nie mieli możliwości uczestnictwa w poprzednich eventach, szansę na zdobycie tych przedmiotów w rywalizacji z sąsiadami. Takim budynkiem jest Bocianie gniazdo oraz jego ulepszenie, które mogą pojawić się na kole jako wyjątkowa nagroda. Nowością w tym roku jest nagroda główna Willa gubernatora, jest to budynek, który można ulepszać. Zapewnia ona monety, populację, zadowolenie, a także bonus do ataku dla armii atakującej. Po zmotywowaniu generuje również codziennie towary i dodatkowe jednostki.

Gracze mogą pochwalić się postępami znajomym i sąsiadom zdobywając, a następnie wybierając jeden z czterech tematycznych portretów.

Forge of Empires to darmowa gra dostępna przez przeglądarkę, a także na urządzenia z systemami Android oraz iOS.
 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany