Powrót konferansjera: Forge of Empires przygotowuje się na Halloween

Powrót konferansjera: Forge of Empires przygotowuje się na Halloween

Cukierek albo psikus? W tegorocznym evencie halloweenowym Forge of Empires nie brakuje słodkich nagród i przyśpieszających bicie serca atrakcji. Gracze, którzy zaufali konferansjerowi, znów zgubią się w najstraszniejszym wesołym miasteczku na świecie. Otoczeni mgłą będą musieli przemierzyć mroczne, opuszczone wesołe miasteczko, podążając za głosem konferansjera, który może być ich jedyną nadzieją na ucieczkę. Event trwa od 28 października do 17 listopada.

Tegoroczna seria zadań z okazji Halloween zawiera 30 zadań dostępnych przez cały event oraz 21 dodatkowych dziennych zadań. Za ich wykonanie gracze otrzymają bilety do wesołego miasteczka. Można je zdobywać również poprzez codzienne logowanie lub rozwiązywanie wydarzeń losowych w mieście. Za zdobyte bilety można kupić świeczki, latarki i latarnie, które pomogą rozproszyć mgłę i znaleźć drogę przez pogrążone w ciemności wesołe miasteczko.

Patrzcie pod nogi – na spowitej mgłą ziemi kryją się przedmioty i nagrody. Dynie zawierają losowe nagrody i dają szansę na zdobycie Nagrody Dnia, a żarówki przybliżają gracza do Wielkiej Nagrody. Zabawki odblokowują specjalne dodatkowe serie zadań, za których ukończenie gracze otrzymają więcej nagród i osiągnięcie za przedmioty znalezione w wesołym miasteczku. W tym roku wprowadzamy też nowe naklejki dnia, które można wydać w kalendarzu nagród. Każda naklejka jest wyjątkowa i odblokuje jedno z 21 pól kalendarza kryjących niepowtarzalne nagrody. Skompletujcie cały kalendarz, aby otrzymać dodatkowy prezent.

To nie koniec atrakcji z okazji Halloween. W tym roku przygotowaliśmy pięć budynków eventu: Zjeżdżalnia, Miasteczko klaunów, Koło śmierci, Mistyczne organy i Straszne filiżanki. Każdy budynek strasznego cyrku może zostać ulepszony o dwa poziomy i zapewnia podstawową premię oraz premię za połączenie w zestawie. Gracze będą otrzymywać różne premie w miarę łączenia kolejnych budynków zestawu. Nagrody Dnia dają szansę na wygranie budynków z zeszłorocznego eventu, w tym domu strachów i opuszczonego zakładu psychiatrycznego. Wykonanie zadań odblokuje piekielną kryjówkę, która daje cztery dni premii 20% do ataku armii defensywnych graczy. Gracze mogą też dzielić się postępami ze znajomymi i sąsiadami poprzez cztery nowe awatary. Dwa z nich można zdobyć w ramach serii zadań, jeden za skompletowanie kalendarza nagród i jeden za ukończenie serii zadań zabawek.

Forge of Empires jest grą „free to play” dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.


Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany