Przygotuj się na jedzenie ciasta w piekarniczym wydarzeniu Forge of Empires

Forge of Empires, nagradzana gra strategiczna typu city-builder od InnoGames, umożliwia graczom budowanie miast, które rozwijają się od epoki kamienia po czasy współczesne. W tym miesiącu powraca do cesarstwa wielkie jesienne wydarzenie piekarnicze, w ramach którego od 4 do 18 października pojawią się w grze rozmaite pyszności.

W trakcie wydarzenia powróci Pani Appleton, która ponownie wystawi na próbę umiejętności piekarnicze graczy. Każde ciasto wymaga składników, które można zdobyć, wypełniając zadania wyznaczone przez Panią Appleton. Składniki można znaleźć w codziennych skrzyniach lub w niespodziewanych miejscach w mieście. Po zebraniu składników można rozpocząć pieczenie.

Za ukańczanie przepisów i przyrządzenie pięknego charakterystycznego ciasta gracze otrzymają nagrody i szansę wybrania Nagrody Dnia. Nagroda Dnia wielkiego jesiennego wydarzenia piekarniczego jest nieco inna. Gracze mogą zdecydować, czy chcą wymienić nagrodę na inną, ale zmiany można dokonać tylko raz dziennie. Należy więc uważnie podejmować decyzję, czy zostawić nagrodę, czy ją wymienić!

Celem wydarzenia jest zapełnienie stołu piekarniczego pysznymi smakołykami, przy czym niektóre wypieki zajmują więcej miejsca niż inne. Wypieki otrzymują gwiazdki – od jednej gwiazdki za zwykły przepis do trzech gwiazdek za bardziej skomplikowane przepisy. Gracze mogą decydować, jak zapełnić swoje stoły przekąskami, ciastami, ciastkami i smakołykami, co wnosi element strategii do tego smakowitego wydarzenia.

Specjalną Wielką Nagrodą jest w tym roku tłocznia oleju słonecznikowego – budynek, który można ulepszyć do dziewiątego poziomu. Budynek natychmiast zapewnia zadowolenie, populację i monety. Po ulepszeniu zaś daje zaopatrzenie, Punkty Rozwoju, towary i trzy losowe jednostki.

Do wygrania w ramach wydarzenia jest jeszcze więcej nagród: portrety, zestawy wyboru oraz niesamowita laguna wśród skał. Ten piękny zbiornik wodny zapewnia Punkt Rozwoju i podwaja produkcję kolejnych dwóch budynków, z których gracze zbierają zasoby. Po pięciokrotnym zebraniu zasobów z laguny wśród skał staje się ona dekoracją, przynoszącą dodatkowe zadowolenie cesarstwu.

Za sprawą ligi, w której można rywalizować, dodatkowych nagród do odebrania oraz przyjemnego zapachu świeżych wypieków w mieście wielkie jesienne wydarzenie piekarnicze jest najnowszym z długiej linii pięknie zaprojektowanych wydarzeń odbywających się w Forge of Empires.

Więcej informacji na temat tego całkiem nowego wydarzenia można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/FallEvent22

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Aitor Gomez

Communications Specialist, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt