Przygotuj się na kopanie w Forge of Empires

Przygotuj się na kopanie w Forge of Empires

Od 2 do 22 maja gracze Forge of Empires mogą zapuścić się w głąb starożytnego grobowca i zacząć szukać skarbów. Szczotkując, kopiąc lub wysadzając, gracze mogą przedzierać się przez warstwy piasku, aby odnaleźć bożki, przydatne narzędzia, wazony oraz klejnoty. Sięgając jeszcze głębiej, wytrwali gracze mogą podejmować się zadań pobocznych, by znaleźć stare gliniane tabliczki. Zawierają one zapomnianą wiedzę, którą należy podzielić się ze światem. 

Za uczestnictwo w evencie archeologicznym i zbieranie złotych figurek w miejscu wykopalisk gracze otrzymają niepowtarzalną nagrodę: piękny zestaw rezerwatu motyli. Motylarnia to budynek, który można ulepszać i wzmacniać sześcioma budynkami ogrodowymi, w tym aksamitkowym łukiem, łąką z kwiatami polnymi i szafirowym łukiem. Aby wykorzystać potencjał motylarni, można budować obok niej budynki ogrodowe, z których każdy oferuje dodatkowe premie. Ich budowa zapewnia premie do zaopatrzenia lub monet, wzmocnienia ataku i obrony, jak również Punkty Rozwoju i towary.

Nowi gracze mogą także zdobyć Wielkie Nagrody z poprzednich eventów archeologicznych. Diabelski młyn i statek powietrzny są dostępne w ramach codziennych nagród, więc to doskonała okazja, by wzbogacić rozwijające się królestwo. Na odblokowanie czekają także nowe awatary oraz – podobnie jak diabelski młyn i statek powietrzny – trudniejsze do zdobycia postacie z poprzednich eventów.

Do znalezienia jest też 21 klejnotów. Każdego dnia wydarzenia nowy klejnot spoczywa ukryty gdzieś w grobowcu. Gracze, którzy do 22 maja zdobędą kompletną kolekcję klejnotów, otrzymają premię. Zalecamy więc codzienne logowanie do gry. Niemniej dla graczy, którzy pominą dzień, nie wszystko jest stracone: aby uzupełnić brakujące codzienne nagrody, można zbierać odłamki klejnotu. 

Ten event jest nieco mniej konwencjonalny, gdyż oferuje wiele minigier i zadań, które można wykonywać jednocześnie. Efektem jest nowy poziom złożoności ulubionej przez wielu gry, więc stali fani Forge of Empires mogą cieszyć się mnóstwem nowych wyzwań, które tylko czekają na odkrycie w grobowcu!

Więcej informacji na temat eventu archeologicznego 2022 można znaleźć w tym filmiku: https://youtu.be/hJ5nHDKvZxY.

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Skontaktuj się z nami
Lucian Abrudan Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH
Lucian Abrudan Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany