Rise of Cultures: Nowy city builder od InnoGames jest już dostępny na całym świecie

Różne grywalne kultury i epickie miasta: Rise of Cultures to nowa gra z gatunku city builder studia InnoGames dostępna na system iOS i Android. Dzięki doświadczeniom uzyskanym przy pracy z Forge of Empires, InnoGames stworzyło wyjątkową i odkrywczą grę mobilną, pozwalającą Graczom  na zakładanie imperiów, budowę licznych miast i kierowanie najsłynniejszymi kulturami w historii ludzkości. Postępy zależą od zdolności przywódczych i umiejętności prowadzenia walk PvE, które toczą się w czasie rzeczywistym. Po opanowaniu tych aspektów gracze mogą podziwiać rozkwit swoich cywilizacji.

„Gracze Rise of Cultures poruszają się w pięknie wykreowanym świecie. Fani city builderów - tak zaprawieni, jak i nowi - poczują się jak w domu w naszej, jak do tej pory, najbardziej przystępnej grze.”, wyjaśnia Chief Product Officer InnoGames Christian Reshöft. „Podczas fazy soft launch, obserwowaliśmy dobry rozwój kohort i jesteśmy gotowi by dostarczać graczom na całym świecie wyjątkową rozrywkę przez wiele nadchodzących lat”.

Trailer: https://innogam.es/K2BB62

Najciekawszym elementem Rise of Cultures są kultury sojusznicze. Na podstawie historycznego rozwoju starożytnych ludów mapa świata jest wypełniana zróżnicowanymi osadami o ważnym kulturowym znaczeniu. Przykładowo w epoce klasycznej Grecji gracze muszą również zasiedlić Egipt, aby ich własna stolica mogła kwitnąc i się rozwijać. Z kolei we wspaniałych czasach Cesarstwa Rzymskiego zawiązują oni sojusz z Chinami, aby rozwinąć cywilizację.  

Nowe terytoria na mapie kampanii są podbijane w trybie bitwy. To w nim toczy się walka PvE. Wykorzystując swoje jednostki walczące wręcz i dystansowo, gracze walczą o zwycięstwo z królem Minosem, Leonidasem i Hannibalem, a także innymi przywódcami. W miarę opracowywania nowych technologii mogą inwestować w dalsze usprawnienia wojska i wzmacniać swoją armię.

W sojuszach gracze z całego świata rozmawiają, handlują i współpracują, aby zwiększyć dobrobyt swojego imperium. Nauka, nowe technologie, zasoby i zdolności strategiczne to klucz do szybkiego rozwoju, w którym pomagają także historyczne postacie takie jak Kleopatra, Cezar czy Einstein.

„Rise of Cultures to nowa gra strategiczna o budowie miast, w której studio InnoGames czerpie garściami z rozmaitych gatunków gier z jego katalogu. Podczas fazy soft launch, obserwowaliśmy duży wzrost w Stanach Zjednoczonych, Francji i Niemczech. Jestem szczególnie dumny z osiągnięć zespołu i wspaniałych opinii, jakie otrzymaliśmy od całej społeczności graczy. Rozmaite grywalne kultury oferują mnóstwo różnorodności. Co więcej, nieustannie pracujemy nad aktualizacjami, eventami i dodatkową zawartością do Rise of Cultures” – mówi Product Head Salvatore Calì.

Cechy Rise of Cultures:

  • Gra strategiczna o budowie miast 
  • Historyczne postacie i wydarzenia 
  • Elementy gry wieloosobowej 
  • Różne grywalne kultury 
  • Budowa imperium 
  • Eksploracja i badania 
  • Strategiczne bitwy PvE 

Gra Rise of Cultures jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.  

Press Kit: https://innogam.es/j9IN0U


Informacje o Rise of Cultures
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures/) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje osiem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 40 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Kailyn Schmidt

PR Manager, InnoGames GmbH.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt