Rise of Cultures podróżuje do XVI wieku z nowym tajskim wydarzeniem

Rise of Cultures podróżuje do XVI wieku z nowym tajskim wydarzeniem

Rise of Cultures, wyjątkowo popularna gra InnoGames o budowaniu miast, opiera się na rzeczywistym historycznym rozwoju starożytnych cywilizacji, a to nowe wydarzenie wprowadza królową, która oddała życie za swojego króla, ruszając do bitwy na słoniu bojowym. Królowa Suriyothai, żona króla Mahy Chakkraphata, potrzebuje pomocy od osób grających w Rise of Cultures podczas wspólnej podróży przez przepiękną krainę, którą dzisiaj znamy pod nazwą Tajlandii. Wydarzenie będzie miało miejsce od 19 września do 10 października bieżącego roku.

Aby czynić postępy na pustyni, gracze będą musieli osiągać cele wyznaczone przez Suriyothai. Za ich osiągnięcie można zdobyć kwietne monety – specjalną walutę tego wydarzenia – które można wydać, by zapalić latarnie, oferujące w zamian punkty badań, elementy układanki, modyfikacje, dowódcę lub przedmioty uzupełniające.

Zapalone latarnie dają również szansę na wygranie specjalnej nagrody dnia. Wśród nich znajdują się tajskie modyfikacje dla budynków, znacznie poprawiające produkcję przez ograniczony czas, a także przybycie samej królowej Suriyothai w roli tymczasowej najemnej dowódczyni z niesamowicie silnymi zdolnościami uzdrawiania na polu bitwy.

Gdy gracze osiągną 30 latarni, przyznawana jest nagroda główna: żeton ewolucji Kapliczki Refleksji. Takie żetony służą do skonstruowania najważniejszej nagrody wydarzenia tajskiego: Kapliczki Refleksji. Ten wyjątkowy budynek zawiera trzy tajemnicze skrzynie z jedzeniem i losowym elementem układanki, a także towary z aktualnej i poprzedniej ery.

InnoGames nie zaprzestaje innowacji w swoich wydarzeniach – nie inaczej jest w przypadku tej XVI-wiecznej przygody w tym miesiącu. Działa podczas niego mechanika „ograniczenia pecha”, która wyrównuje szanse zdobycia specjalnych nagród dnia, gwarantując każdej osobie zdobycie jej dzięki nowym zadaniom, oferującym wiele do zrobienia i nową, historyczną postać do poznania!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/ThaiEvent2022

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Informacje o Rise of Cultures
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures/) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany