Rise of Cultures: świt ery iberyjskiej

Rise of Cultures, wyjątkowo popularna gra InnoGames o budowaniu miast, opiera się na rzeczywistym historycznym rozwoju starożytnych cywilizacji, a ta aktualizacja została specjalnie przygotowana dla lojalnych graczy, którzy wspięli się już na kilka gałęzi swoich drzewek technologicznych. Nowa era rozpoczyna się 9 listopada 2022 roku.

Gracze, którzy przebrnęli przez epokę feudalną, mogą odblokować „Castillos” i poznać fascynujące późne średniowiecze – świt ery iberyjskiej. Od 1000 roku n.e. w Europie i basenie Morza Śródziemnego nastąpił gwałtowny wzrost demograficzny, zmiany gospodarcze, polityczne i społeczne oraz, oczywiście, pojawiło się kilka kultowych postaci historycznych.  

Nowa era przynosi aktualizacje istniejących budynków miejskich graczy oraz kilka przydatnych ulepszeń sił wojskowych. Siłę ataku można zwiększyć dzięki lekkiej piechocie (Almogawarzy), kusznikom, hiszpańskim jeźdźcom (Jinetes), ciężkiej piechocie z Orderu Kalatrawy (najstarszy wojskowy i religijny zakon w Hiszpanii) oraz bardziej zaawansowanej konstrukcji trebusza. 

Gracze, którzy odblokowali warsztaty w erze bizantyjskiej, a następnie dokonali ulepszeń w Epoce Franków i erze feudalnej, mają dostęp do następujących ulepszeń i nowych towarów: Drzwi, pieczęcie woskowe i szafran. 

Ale era iberyjska to nie tylko ulepszenia; Felix wprowadza także nowe fabuły i epickie podróże historyczne. Wszystko zaczyna się od ugryzienia osła, a kończy się na tym, że Leif Erikson, kultowy wikiński poszukiwacz przygód i odkrywca, zgadza się szkolić graczy i doprowadzić sagę wikingów do epickiego zakończenia. 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/IberianAge

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Informacje o Rise of Cultures
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures/) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Aitor Gomez

Communications Specialist, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt