Robi się sportowo: Forge of Empires wprowadza Soccer Cup 2021

Puchar Piłki Nożnej w grze Forge of Empires od InnoGames powraca, a trener Miller potrzebuje pomocy, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Turniej rozpocznie się 3 czerwca i potrwa do 23 czerwca.

Na boisku zawodnicy zawsze podają piłkę do przodu. W ten sposób zbliżają się do bramki przeciwnika. Każde podanie zużywa jednak inną ilość wytrzymałości i wiąże się z innym wyborem nagród. Klikając na znak zapytania znajdujący się nad każdym zawodnikiem na boisku, wyświetlana jest nagroda za podanie. Wytrzymałość jest uzupełniana przez napoje energetyczne. Gracze otrzymują je po wykonaniu zadań. Można je również znaleźć w wydarzeniach w swoim mieście.

Karty Zawodnika odblokowują nowego zawodnika lub wzmacniają istniejącego. Klikając na przycisk "Drużyna", można wyświetlić zebranych zawodników. Tutaj można również zobaczyć nagrodę, którą można otrzymać za przejście danego zawodnika. Im wyższy poziom zawodnika, tym większa szansa na otrzymanie podwójnej nagrody.

W tym roku, mechanika obliczania punktów rankingowych w tegorocznej edycji Soccer Cup została zmieniona. Im większa siła twojej drużyny, tym więcej punktów rankingowych otrzymasz po wygraniu meczów turniejowych. W turnieju można zmierzyć się z drużynami innych graczy, aby piąć się w górę globalnej listy rankingowej. Do wyboru są trzy różne poziomy trudności: łatwy, średni i trudny. Im wyższy poziom, tym lepsze nagrody.

Nową nagrodą główną jest "Athlon Abbey", imponujący budynek z dziesięcioma poziomami ulepszeń. Budynek ten zapewnia szczęście, populację i monety na poziomie podstawowym. W miarę zdobywania kolejnych poziomów zapewnia także zaopatrzenie, medale, punkty kowalstwa, towary oraz wzmocnienie obrony i ataku dla broniących się armii.

Soccer Cup 2021 będzie pierwszym wydarzeniem, które będzie miało swoje własne miejsce w molo Event Hub. Dodatkowo, ukończenie wszystkich questów w wydarzeniu Soccer Cup da miastu ogromny zastrzyk 150% produkcji zapasów na pięć dni.

Forge of Empires jest dostępne za darmo w przeglądarce na PC oraz mobilnie na iOS i Android.

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt