Rozpoczyna się celtyckie wydarzenie w Rise of Cultures:

Rozpoczyna się celtyckie wydarzenie w Rise of Cultures:

Nawet Celtowie – słynni budowniczy i rzemieślnicy – potrzebują od czasu do czasu trochę pomocy. Gracze Rise of Cultures będą pomagać Áedánowi zlecającemu zadania w swojej kuźni w ramach tegorocznego wydarzenia celtyckiego. Wydarzenie trwa od dziś do 3 kwietnia.

Aby czynić postępy w wydarzeniu, gracze będą musieli wykonywać zadania przypisywane przez Áedána. Wykonywanie tych zadań zapewnia żetony z triskelionem. Gracze mogą też zdobyć te żetony przez codzienne logowanie. Następnie można użyć tych żetonów do otwarcia skrzyń w oknie wydarzenia. Skrzynie zawierają różne nagrody. Ikona stopionego metalu obok skrzyni wskazuje, ile stopionego metalu zostanie dodanego do formy odlewniczej miecza, gdy otwarta zostanie dana skrzynia. Gdy gracze otworzą dość skrzyń, aby wypełnić formę odlewniczą miecza, będą mogli odebrać nagrodę główną: żeton ewolucji celtyckiego brochu. Forma odlewnicza zostanie potem zresetowana, co pozwoli graczom ponownie ją napełnić, aby uzyskać więcej nagród głównych. Żeton ewolucji celtyckiego brochu może być użyty do zbudowania celtyckiego brochu – ewoluującego budynku z 40 poziomami do ulepszenia, który zapewnia punkty badań, a także dodatkową produkcję: żywności, monet albo jednego z przedmiotów uzupełnienia koszary.

Więcej informacji można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/Tiftik

Dostępne też są codzienne nagrody specjalne, w tym modyfikacje, których można użyć na zwykłych budynkach miejskich gracza, aby nadać im bardziej celtycki wygląd. Te modyfikacje zwiększają również wydajność budynków, zapewniając dodatkową produkcję albo dopalenie. Zebranie wszystkich modyfikacji celtyckiego wydarzenia zapewni graczom dodatkową nagrodę.

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.


Informacje o Rise of Cultures
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany