Rusza jesienne wydarzenie w Sunrise Village

Rusza jesienne wydarzenie w Sunrise Village

Opracowana przez studio InnoGames gra Sunrise Village to ekscytująca rodzinna przygoda z rolnictwem, osadzona w kolorowym świecie pełnym magii, zabawy i tajemnic. Najnowsze wydarzenie wprowadza kolejny interesujący element dla graczy – dziadek nie może się doczekać wielkiego jesiennego wyścigu. Dokładnie wie, co się szykuje, i tym razem nie da się wystrychnąć na dudka! Gracze muszą pomóc dziadkowi przejść przez serię labiryntów, aby wygrać nagrodę główną. Wydarzenie potrwa od 15 do 29 września.

Jesienne wydarzenie to próba umiejętności eksploracyjnych dziadka. Gracze muszą przedrzeć się przez gęstą mgłę, aby ukończyć 20 zadań. Wszystko dzieje się pod czujnym okiem podstępnego gospodarza telewizyjnego, Kaya Jeno, który wciągnął dziadka do poszukiwań ogromnego kabaczka. Gracze muszą przejść szereg małych poziomów, aby znaleźć klucz, następnie specjalne zamknięte pomieszczenie, a na koniec mapę, aby móc kontynuować. Zalecamy dokładną eksplorację terenu, ponieważ w gęstej mgle ukryte są dodatkowe nagrody.

Gdy gracze zrealizują wszystkie cele, otrzymają nagrodę główną: olbrzymią dynię. Gracze mogą umieścić tę nagrodę w swojej wiosce, aby otrzymywać co cztery godziny dopalenie energii, które można odebrać 100 razy. Labirynty także są pełne skarbów. Gracze powinni wypatrywać strachów na wróble, straganów i wazonów pełnych rozmaitych zasobów, przedmiotów jednorazowych, monet oraz energii.

Jednym z najbardziej przydatnych zasobów są monety dyniowe, które można wymienić w sklepie wydarzenia na zasoby, narzędzia i nowe budynki. Gracze mogą także znaleźć fragmenty nowego straganu z produktami rolnymi. Po ukończeniu stragan będzie co 4 godziny generował 15 pkt energii. Można je odebrać 50 razy! Będzie na nim także dostępny wyjątkowy jesienny kostium.

Więcej informacji o evencie Letni labirynt można znaleźć w tym filmie: https://innogam.es/FallEvent2022

Sunrise Village jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Informacje O Sunrise Village
Sunrise Village (www.innogames.com/games/sunrise-village/) to łącząca elementy eksploracji i symulacji rolnictwa gra na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze muszą rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise, wykonując zadania na okolicznych terenach i odbudowując wioskę z pomocą przyjaźnie nastawionych mieszkańców Eksploruj, zbieraj i twórz towary oraz inne przedmioty niezbędne do pozyskania energii i rozwiązania tajemnicy. Regularne aktualizacje i wydarzenia dostarczają nowej zawartości i nieustannej zabawy.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany