Rusza letni event w Sunrise Village

Opracowana przez studio InnoGames gra Sunrise Village to ekscytująca przygoda o rolnictwie osadzona w kolorowym świecie pełnym magii, zabawy i tajemnic. W ramach letniego eventu graczy czeka nowy, ciekawy zwrot wydarzeń – Dziadek wygrał bilety na niezapomniane wakacje, ale po przybyciu na rajską wyspę odkrywa, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje. Zostaje podstępem nakłoniony do udziału w programie reality TV. Gracze muszą pomóc mu przejść przez serię labiryntów, aby wygrał nagrodę główną. Event trwa od 30 czerwca do 14 lipca tego roku.

Letni event wprowadza nowy mechanizm, który wystawi na próbę zdolności eksploracji Dziadka. Gracze muszę przejść przez szereg małych poziomów, aby znaleźć klucz, a następnie specjalne zamknięte pomieszczenie oraz mapę, aby kontynuować. Łącznie jest 17 celów do realizacji, a wszystko dzieje się pod czujnym okiem podstępnego gospodarza telewizyjnego, Kaya Jeno, który wciągnął Dziadka do słynnego polowania na muszle Stowarzyszenia Konika Morskiego.

Gdy gracz zrealizują wszystkie cele, otrzymają nagrodę główną: posąg konika morskiego. Gracze mogą umieścić nagrodę w swoich wioskach, aby otrzymywać co cztery godziny dopalenie energii, które można odebrać 100 razy. Same labirynty są też pełne skarbów! Gracze powinni wypatrywać budynków, obiektów i skrzyń wypełnionych różnymi zasobami i energią. To jeszcze nie wszystko! Letni event zawiera ranking, w którym gracze rywalizują o nagrody, a gracz, który ukończy najwięcej labiryntów, otrzyma wspaniałe fanty.

Jednym z najbardziej przydatnych zasobów są muszle, które można wymienić w sklepie eventu na wyjątkowe przedmioty takie jak ekskluzywny strój letni. Gracze mogą też znaleźć fragmenty nowego posągu delfina – do jego budowy potrzeba 40 fragmentów. Posąg będzie generował 15 pkt energii co 4 godziny, które można odebrać 50 razy!

Więcej informacji o evencie Letni labirynt można znaleźć w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=1CqicoBmS9w.

Sunrise Village jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Informacje O Sunrise Village
Sunrise Village (www.innogames.com/games/sunrise-village/) to łącząca elementy eksploracji i symulacji rolnictwa gra na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze muszą rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise, wykonując zadania na okolicznych terenach i odbudowując wioskę z pomocą przyjaźnie nastawionych mieszkańców Eksploruj, zbieraj i twórz towary oraz inne przedmioty niezbędne do pozyskania energii i rozwiązania tajemnicy. Regularne aktualizacje i wydarzenia dostarczają nowej zawartości i nieustannej zabawy.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt