Sunrise Village obchodzi swoje pierwsze wiosenne święto

Sunrise Village obchodzi swoje pierwsze wiosenne święto

W grze symulacyjnej Sunrise Village o odkrywaniu i prowadzeniu farmy od InnoGames nastał czas poszukiwania jajek. Obok głównej linii fabularnej polegającej na rozwiązywaniu tajemnic i przywracaniu wioski do dawnej świetności, gracze są zaproszeni do uczestnictwa w nowym wydarzeniu, w którym złapią za kosze i wyruszą w poszukiwaniu ozdobionych jajek! Wydarzenie trwa od 31 marca do 21 kwietnia.

W Sunrise Village nastało wiosenne święto. Podczas gdy dni stają się dłuższe i cieplejsze, wioska świętuje wiosnę, dekorując jajka i chowając je w pobliskim lesie. W trakcie wydarzenia gracze zdobywają dodatkowe kosze, wykonując jedno ze 115 specjalnych zadań wydarzenia dla mieszkańców wioski. Zdobyte kosze mogą wykorzystać do poszukiwania ukrytych jajek. Gracze mogą też zdobyć kilka dodatkowych koszy, odwiedzając codziennie swoją wioskę.

Tym, co czyni to wydarzenie niepowtarzalnym, jest nagroda główna. Od początku wydarzenia dostępny będzie Jubileuszowy Totem, który można umieścić w dowolnym miejscu w wiosce. Czyniąc postępy w wydarzeniu, gracze mogą zdobyć zestawy ulepszenia, aby podnieść poziom Jubileuszowego Totemu wiele razy, zwiększając jego produkcję. Jubileuszowy Totem przeprowadzi produkcję do 250 razy, po czym zmieni się w trwałą dekorację. 

Wydarzenie oferuje także możliwość wygrania specjalnych budynków produkcyjnych, jak np. kąpiel dla ptaków, która produkuje wodę. Jest także wiatrak zapewniający mąkę, puszka śmietany zwiększająca produkcję śmietany, drzewo wiśniowe umożliwiające zbieranie wiśni oraz puchate wiosenne zajączki, które dadzą graczom specjalne czekoladowe jajka służące do uzupełniania energii. Wszystkie te budynki będą produkować swoje zasoby co cztery godziny, a gracze będą mogli je zebrać do 20 razy.

Więcej informacji można znaleźć w tym filmie: https://innogam.es/SpringJubilee.

Sunrise Village jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Informacje O Sunrise Village
Sunrise Village (www.innogames.com/games/sunrise-village/) to łącząca elementy eksploracji i symulacji rolnictwa gra na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze muszą rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise, wykonując zadania na okolicznych terenach i odbudowując wioskę z pomocą przyjaźnie nastawionych mieszkańców Eksploruj, zbieraj i twórz towary oraz inne przedmioty niezbędne do pozyskania energii i rozwiązania tajemnicy. Regularne aktualizacje i wydarzenia dostarczają nowej zawartości i nieustannej zabawy.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Więcej o InnoGames

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany