Sunrise Village: Studio InnoGames wydało nową grę z elementami eksploracji i symulacji na system iOS i Android

Ucieknij od zgiełku miasta na spokojną wieś i odkryj niezliczone tajemnice w Sunrise Village, nowej grze z elementami eksploracji i rolnictwa od studia InnoGames. W następstwie niecodziennych wydarzeń gracz udaje się na życzenie dziadka do wioski Sunrise. Musi rozwikłać miejscowe tajemnice i z pomocą mieszkańców przywrócić wioskę do dawnej świetności.

„Sunrise Village przedstawia graczom zupełnie nowy świat. Gra stanowi również nowatorskie połączenie eksploracji i symulacji rolnictwa, które wzbogaca i uzupełnia nasz istniejący katalog tytułów” – tłumaczy dyrektor ds. produktów InnoGames, Christian Reshöft. „Nie możemy się doczekać, aż gracze będą mogli doświadczyć tego pięknego, trójwymiarowego świata i poznać starannie opracowaną, skupioną na fabule rozgrywkę”.

Zwiastun: https://innogam.es/L5vBYU

Wszystko zaczęło się od dziwnego kamiennego kręgu, który pojawił się w wiosce Sunrise. Później nadeszła tajemnicza mgła, a pobliskie budynki opętały cierniste winorośle. Wszystko to zdaje się mieć związek ze starożytną opowieścią o legendarnych rzemieślnikach, którzy wytworzyli sześć magicznych kryształów, aby ujarzmić energię żywiołów. Po wyborze postaci przemierzasz wioskę Sunrise, las i inne okoliczne obszary w poszukiwaniu wspomnianych kryształów. Eksploruj mapę świata i odblokuj nowe ziemie, aby czynić postępy i dowiedzieć się więcej na temat historii wioski.

Po drodze spotkasz przyjaźnie nastawionych mieszkańców i pomożesz im odbudować domy oraz pracownie. Poznaj ich lepiej, aby poprawić wasze relacje, i wykorzystaj ich umiejętności do produkcji towarów – dykty, żwiru, a nawet słodyczy. Pomiędzy przygodami będziesz pomagać dziadkowi w gospodarstwie, opiekując się zwierzętami i zbierając plony. Te oraz inne zasoby są potrzebne, aby pozyskać energię, odrestaurować gospodarstwo, podróżować i rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise.

Funkcja tworzenia drużyn i dołączania do nich umożliwia graczom z całego świata połączenie sił. Mogą oni wspólnie uczestniczyć w cotygodniowej drużynowej eksploracji, aby odkryć nowe ziemie i zdobyć dodatkowe nagrody.

„Z przyjemnością witamy graczy w wiosce Sunrise i chcemy, aby doświadczyli wszystkiego, co ten piękny, tajemniczy świat ma do zaoferowania. Opinie graczy są jak dotąd bardzo pozytywne. Pragnę podziękować społeczności za wsparcie, a także zespołowi gry za ciężką pracę i poświęcenie” – mówi kierownik ds. produktów, Alison Simpson. „W przyszłości planujemy również udostępniać graczom regularne aktualizacje Sunrise Village z nową zawartością, wydarzeniami i nie tylko”.

Cechy Sunrise Village:

  • Gra z eksploracją
  • Tajemnice
  • Symulacja rolnictwa
  • Personalizacja postaci
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy
  • Przyjaźnie nastawieni mieszkańcy wioski


Sunrise Village jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Materiały prasowe: https://innogam.es/nWykaZ


Informacje O Sunrise Village
Sunrise Village (www.innogames.com/games/sunrise-village/) to łącząca elementy eksploracji i symulacji rolnictwa gra na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze muszą rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise, wykonując zadania na okolicznych terenach i odbudowując wioskę z pomocą przyjaźnie nastawionych mieszkańców Eksploruj, zbieraj i twórz towary oraz inne przedmioty niezbędne do pozyskania energii i rozwiązania tajemnicy. Regularne aktualizacje i wydarzenia dostarczają nowej zawartości i nieustannej zabawy.

Informacje O InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Kailyn Schmidt

PR Manager, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt