Święty Patryk i pancerniki: Lutowe wydarzenia w Forge of Empires i Grepolis

Z okazji Dnia Świętego Patryka w grze strategicznej Forge of Empires, gracze otrzymują wezwanie do pomocy z sąsiedniego miasta. Planowane jest wielkie świętowanie, a gracze muszą pomóc. Zadanie polega na pomocy mieszkańcom miasta w przygotowaniach do imprezy. Paddy McCharms jest przywódcą festiwalu. Gracze powinni więc słuchać go uważnie, jeśli chodzi o stworzenie najlepszego Dnia Świętego Patryka w historii.

Gracze będą musieli wykonać zadania, aby zdobyć garnki złota. W sumie jest 56 questów do wykonania. 35 z nich jest dostępnych od razu. Pozostałe będą odblokowywane każdego dnia wydarzenia. Gracze znajdą również Garnki Złota w wydarzeniach wokół swojego miasta i mogą ich użyć podczas wydarzenia, aby przygotować się do uroczystości. W oknie wydarzenia, gracze zobaczą mapę miasta.Po lewej stronie, można zobaczyć festiwal, a w środku, jedna z fabryk miasta. Gdy gracze klikną na nią, towary mogą być produkowane na festiwal. Po zakończeniu produkcji, towary są umieszczane w kontenerach do odbioru. Kliknij na prom, a towary zostaną odebrane i przywiezione na festiwal. Po przybyciu promu, kolejne kliknięcie rozładowuje towary, a gracze zarabiają kilka Shamrocków.

Gracze mogą następnie użyć Shamrocków do ulepszenia swojej fabryki, aby produkować więcej towarów. Mogą również ulepszyć swój prom i sam festiwal. Garnki złota mogą być również wykorzystane do zwiększenia produkcji o dwie, cztery lub osiem godzin w odstępach czasowych. Gracze mogą również zatrudnić menedżerów do fabryki, aby zautomatyzować produkcję. Równolegle gracze wykonują różne zadania. Jeśli rozwiążą 25 z nich, wygrywają główną nagrodę. Wydarzenie z okazji Dnia Świętego Patryka odbędzie się w dniach od 18 lutego do 10 marca.

Podczas świętowania w Forge of Empires, Pancerniki Egejskie wracają do Grepolis. Na horyzoncie pojawiają się wrogie okręty. Zadaniem graczy jest odnalezienie ich na zamglonych morzach i zniszczenie. Należy przy tym chronić wybrzeże i własnych obywateli. Co więcej, zatapianie wrogich statków podoba się bogom. Dlatego Posejdon zapewni graczom kilka unikalnych nagród. Gracze będą musieli kliknąć na obszar siatki, aby wystrzelić salwę amunicji na te współrzędne. Jeśli dobrze wycelują, trafią we wrogi statek. Niektóre z nich są mniejsze i zajmują tylko jedno miejsce na siatce, podczas gdy inne są większe i wymagają wielu trafień, aby zostały całkowicie zatopione. Wydarzenie Aegean Battleship będzie miało miejsce od 23 lutego do 9 marca.

Forge of Empires i Grepolis są dostępne za darmo w przeglądarce na PC oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

 

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o Grepolis
W grudniu 2009 r. Grepolis zostało wdrożone na rynek, jako trzecia gra firmy InnoGames. W Grepolis gracze przenoszą się do świata starożytnej Grecji. Zaczynając od małych polis, które z czasem stają się metropoliami, nawiązują potężne sojusze z innymi graczami i czerpią moce greckich bogów. W ciągu zaledwie kilku tygodni gra została nominowana do niemieckiej nagrody programistów, przełamała barierę miliona aktywnych graczy i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier strategicznych w Internecie. W 2012 roku Grepolis zdobyło nagrodę „Najlepszej, klasycznej gry przeglądarkowej MMO”.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt