Szczęście Irlandczyków: Świętuj Dzień Św. Patryka w Forge of Empires

Szczęście Irlandczyków: Świętuj Dzień Św. Patryka w Forge of Empires

Nadszedł czas na doroczne świętowanie Dnia Św. Patryka w Forge of Empires. Sąsiednie miasto potrzebuje pomocy w planowaniu obchodów. Gracze mają za zadanie zorganizować najlepszy festiwal z okazji Dnia Św. Patryka w historii. Event będzie trwać od 25 lutego do 17 marca.

Paddy McCharms, przewodnik festiwalu, oprowadzi graczy po mieście i przedstawi mieszkańców, którzy pomogą im w planowaniu imprezy. Garnki złota można zdobyć, wykonując zadania i ukańczając wydarzenia losowe w swoim mieście. Garnków złota można użyć w głównym oknie eventu w celu przygotowania imprezy. Towary produkuje się w fabrykach miasta, a następnie wysyła promem do miejsca organizacji festiwalu. Gdy prom dopłynie na miejsce, towary mogą zostać zebrane, a gracze otrzymają koniczyny. Pozwalają one ulepszać fabryki i prom. Paddy pokaże także graczom, jak zatrudnić zespół do pomocy w zarządzaniu lokalizacjami i automatyzacji pracy.

Więcej informacji na temat eventu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/6EBm65

Zatrudniając mieszkańców do pomocy w przygotowaniach do festiwalu, gracze będą mogli skupić się na innych zadaniach, aby zdobyć wspaniałe nagrody. Każde ukończone zadanie skutkuje postępami na drodze do Wielkiej Nagrody. Ukończ 25 zadań, aby zdobyć Wielką Nagrodę. Wielką Nagrodą w tym roku jest celtyckie gospodarstwo Ten uroczy budynek można ulepszyć do 10. poziomu. Na maksymalnym poziomie celtyckie gospodarstwo zapewnia premię do ataku armii atakującej graczy, towary dla graczy i ich gildii, a także Punkty Rozwoju i monety.

Gracze mogą podzielić się swoimi postępami ze znajomymi i sąsiadami, zdobywając jeden z dwóch stylizowanych portretów.

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.


Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany