Udaj się na Saharę z Rise of Cultures i weź udział w nowym Wydarzeniu Imperium Mali

Udaj się na Saharę z Rise of Cultures i weź udział w nowym Wydarzeniu Imperium Mali

Rise of Cultures, najnowsza popularna gra w budowę miast studia InnoGames, inspirowana jest rzeczywistym historycznym rozwojem starożytnych kultur, a za sprawą nowego Wydarzenia Imperium Mali wprowadza nową, oszałamiającą cywilizację. Mansa Musa, dziewiąty Mansa Imperium Mali, potrzebuje graczy Rise of Cultures, aby pomogli mu przemierzyć Saharę i zlokalizować najlepsze handlowe bazary. Wydarzenie potrwa od 1 do 21 sierpnia bieżącego roku.

Aby czynić postępy na pustyni, gracze będą musieli osiągać cele wyznaczone przez Mansę. Za wykonanie tych zadań przyznawane są złote dinary, waluta specjalna wydarzenia, a od czasu do czasu gracze mogą otrzymać również żetony ewolucji. Gracze będą poruszać się po Saharze od oazy do oazy, a każde miejsce ze źródłem wody będzie oferować ciekawe nagrody.

Gdy gracze dotrą do 30-stej oazy, zostanie przyznana nagroda główna: żeton ewolucji madrasy. Takie żetony służą do skonstruowania najważniejszej nagrody Wydarzenia Imperium Mali: madrasy. Ta imponująca instytucja edukacyjna zapewnia tajemnicze skrzynie z punktami badań, losowe uzupełnienia przedmiotów w barakach oraz premie do kultury. Madrasa to budynek, który można rozbudowywać aż do 40. poziomu.

W tym miesiącu wędrówka przez pustynię też przynosi graczom Rise of Cultures coś nowego i ekscytującego. Wydarzenie Imperium Mali nadal korzysta z nowej mechaniki „szczęścia”, która została wprowadzona w ostatnim Mongolskim wydarzeniu, ale przynosi też nowe typy zadań oraz nowe warianty kosztów negocjacji. W miarę postępów w serii zadań gracze otrzymają również usługi samej królowej Idii z Beninu w roli dowódcy najemników, której można użyć w walce, aby zasypać przeciwników gradem strzał!

Gracze będą mieli masę rzeczy do zrobienia dzięki ponad 120 zadaniom oraz codziennym zadaniom z darmową walutą. Będą też musieli sprostać wymaganiom kolejnego kultowego światowego dowódcy!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/MaliEmpireEvent

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Informacje o Rise of Cultures
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures/) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Skontaktuj się z nami
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Aitor Gomez Communications Specialist, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany