Uroczystości majowe: Elvenar organizuje letnią imprezę

InnoGames, wiodący niemiecki deweloper gier online i komórkowych, zaprasza graczy na majowe obchody w ramach gry strategicznej Elvenar. Jest to czas uroczystych dekoracji, kiedy gracze świętują zwyczaje wiosny i płodności. Zarówno młodzi, jak i starsi zbierają się, aby przyjrzeć się majestatycznemu drzewu majowemu, które kwitnie w najpiękniejszych kolorach. Obchody Dnia Majowego odbywają się od 11 do 30 maja.

Przyczepa na majowe uroczystości jest dostępna tutaj: https://youtu.be/bE9Qo-l-Qdg

Gracze zostaną nagrodzeni wszelkiego rodzaju nagrodami za swój udział w imprezie. Wypełniając misje i przeszukując obrzeża swojego miasta, gracze mogą znaleźć Wiosenne Nasiona, które mogą być wykorzystane do otwarcia Kwiatów. Każdy otwarty Kwiat zawiera losową nagrodę i dostarcza Siłę Życia. Ta Siła Życiowa z kolei może być użyta do zdobycia Kwiatów. Po zakwitnięciu każdego Kwiatu na Majowym Drzewie, odblokowywana jest następna nagroda główna.

Codziennie jest do dyspozycji zestaw 16 kwiatów, które można otworzyć z nasionami wiosennymi. Kwiaty te zawierają jedną z wielu możliwych nagród, w tym nagrody dzienne, składające się z kolekcji nowych i powtarzających się nagród. Trzy z 16 kwiatów zawierają specjalny przedmiot, każdy z innym efektem specjalnym.:

  • Podwójna nagroda - Modyfikator "x2", który podwoi nagrodę zawartą w następnym otwartym Kwiecie.
  • Ujawnienie dwóch - Ten element pozwala zobaczyć zawartość dwóch odkrytych wcześniej kwiatów, umożliwiając podgląd tego, co znajduje się w środku przed ich otwarciem.
  • Przetasowanie - Gdy otworzysz zawierający go Kwiat, powrócisz do 16 nieotwartych Kwiatów, które musisz ponownie przemieszać. Choć może to zresetować Twoje postępy w poszukiwaniu konkretnej nagrody, to jednak pozwala również na ponowne wygranie wszystkich wcześniej zarobionych przedmiotów. Jeśli otworzysz Kwiat zawierający Reshuffle, Twoje zainwestowane Ziarna Wiosenne do otwarcia tego Kwiatu zostaną zwrócone.

Po otwarciu wszystkich 20 Flowers of the May Tree, drzewo jest już gotowe, a gracze zostaną nagrodzeni następną nagrodą główną, która obejmuje odświętny May Tree Artifacts, które mogą być wykorzystane do stworzenia bardzo osobistej i odświętnej budowli May Tree.

Uroczystości majowe przynoszą ze sobą kilka nowych mechaników. Jedną z nich jest Daily Login Reward, który daje graczom wystarczająco dużo nasion wiosny, aby natychmiast otworzyć kwiat. Codzienna gra Elvenar nagradza graczy i pozwala im otworzyć więcej kwiatów.

Kolejny nowy mechanik pojawia się w postaci kamieni milowych Quest. Im więcej questów gracze wykonają, tym więcej dodatkowych nagród mogą odblokować, w tym więcej artefaktów May Tree. Dostępna jest również ograniczona fabularna linia zadań. Gdy to się skończy, gracze odblokują dodatkową serię epizodycznych zadań. Z każdym nowym dniem wydarzenia, jeden z tych questów zostanie dodany do serii dostępnych zadań. Każdy z questów nagradza graczy dziesięcioma wiosennymi nasionami.

Elvenar jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i Android i jest darmowy do gry.

 

Informacje o Elvenar:

Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

 

Informacje o InnoGames

InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt